Aqua Aqua: Wetrix 2

Aqua Aqua: Wetrix 2

6,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zed Two Limited
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
02.11.2000
Europa:
24.11.2000
Producent:
Zed Two Limited
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
02.11.2000
Europa:
24.11.2000

Aqua Aqua: Wetrix 2 - opis gry

Aqua Aqua: Wetrix 2 to gra logiczna wyprodukowana przez studio Zed Two i wydana w Europie przez SCi na PlayStation 2. Aqua Aqua było sequelem Wetrix, które ukazało się m.in. na Nintendo 64 i Dreamcasta.

Wetrix i jego sequel przypomina nieco Tetrisa, choć generalnie rzecz biorąc założenia są w nim ciekawsze. Wszystko kręci się wokół powierzchni lądu, która na początku jest płaska, a naszym zadaniem jest sprawić, by nie wylewała się z niej woda. Z góry spadają ‘bloki’ o różnych kształtach dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć zbiorniki wodne pomagające nam w tych zmaganiach.

 

Oczywiście na tym rozgrywka się nie kończy - niespodzianek spadających z nieba jest więcej i urozmaicają one znacząco zabawę. Są bomby robiące dziurę w ziemi, bloki lodu potrafiące zamrozić wodę, kule ogniste mogące sprawić, że woda na pewnym obszarze wyparuje, opady deszczu czy zielona masa obniżająca wysokość terenu, co pomaga przy ewentualnych trzęsieniach ziemi przetrzebiających otoczenie.

 

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Najważniejszy z nich to Story Mode, tryb fabularny poprzedzony obowiązkowym tutorialem, w którym pewne istoty postanowiły zasiedlić nowy świat, ale w tym przeszkadzają im wrogo nastawione potwory. Akcja dzieje się na przestrzeni czterech er, pomiędzy którymi walczymy jeszcze z bossami - podczas takich starć musimy zdobyć wyznaczoną uprzednio ilość punktów w odpowiednim czasie. Dalej jest jeszcze Training (nazwa mówi sama a siebie), Quick Puzzle (gramy o jak najwyższą zdobycz punktową) oraz VS, czyli multiplayer dla maksymalnie dwóch osób.

Wideo - Aqua Aqua: Wetrix 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych