Amped 3

Amped 3

7,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

X360 7.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
2K Sports
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
16 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
22.11.2005
Europa:
02.12.2005
Producent:
2K Sports
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
16 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
22.11.2005
Europa:
02.12.2005

Amped 3 - opis gry

Amped 3 to gra sportowa traktująca o snowboardzie wyprodukowana przez amerykańskie studio Indie Built i wydana przez 2K Games. Tytuł ukazał się tylko na konsoli Xbox 360 (była to pierwsza część cyklu wydana na ten sprzęt).

Jedną z największych nowości w trzeciej odsłonie serii Amped jest obecność trybu fabularnego. Historia rozpoczyna się w kalifornijskim ośrodku Northstar at Tahoe, gdzie poznajemy naszą postać (możemy wybrać jej płeć i ustalić wygląd) oraz jej przyjaciół. Jak się wkrótce okazuje, grupa zbiera kasę na wakacje w ośrodku w Chile. Postanawiają ją zebrać jeżdżąc na snowboardzie, ale po drodze czekają ich najrozmaitsze perypetie. Fabuła Amped 3 traktuje się bowiem niezbyt poważnie i pełno w niej mniej lub bardziej cudacznych zdarzeń.

Twórcy przygotowali siedem miejscówek, które bazują na prawdziwych zimowych ośrodkach wypoczynkowych. W trakcie kampanii nasze zadanie polega na zaliczaniu rozmaitych wyzwań, które dostarczają punktów respektu i pieniędzy. Wyzwania te mogą być różne: polegać na wykonaniu jakiejś konkretnej ewolucji, wygraniu wyścigu ze zbieraniem obiektów, osiągnięciu celu w wyznaczonym czasie, wygraniu pojedynku z zawodowym snowboardzistą itd. itp. Czasami przychodzi nam także pojeździć skuterem śnieżnym. Zarobione pieniądze pozwalają ruszyć z fabułą, z kolei punkty respektu odblokowują dodatkową zawartość jak nowe ciuchy, sprzęt sportowy, triki czy muzykę (ponad trzysta kawałków).

Tryb fabularny to zdecydowanie najważniejszy tryb Amped 3, ale gra oferuje jeszcze kilka innych atrakcji jak multiplayer dla dwóch osób (niedostępny jednak w wariancie sieciowym) i edytor Park Builder pozwalający nam tworzyć swoje własne mapy/trasy albo modyfikować te już istniejące. Produkcja skromnie korzysta z funkcji sieciowych - dostępne są tylko rankingi z najlepszymi wynikami innych graczy.

Wideo - Amped 3

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych