WitchSpring3 Re:Fine - The Story of Eirudy

WitchSpring3 Re:Fine - The Story of Eirudy

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
G Choice
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
17.12.2020
Europa:
13.08.2021
Producent:
G Choice
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
17.12.2020
Europa:
13.08.2021

WitchSpring3 Re:Fine - The Story of Eirudy - opis gry

WitchSpring3 Re:Fine - The Story of Eirudy to gra RPG wyprodukowana przez G Choice i wydana na Zachodzie przez ININ Games. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch.

Fabuła - WitchSpring3 Re:Fine

WitchSpring3 Re:Fine - The Story of Eirudy to kolejna odsłona serii WitchSpring, jednak znajomość poprzedników nie jest wymagana. Rolę głównej bohaterki odgrywa tutaj ukrywająca się przed ludźmi wiedźma Eirudy. Jej historia rozpoczyna się na dobre, gdy spotyka młodzieńca o imieniu Adrian, który poszukuje lekarstwa mającego wyleczyć jego chorą matkę. Eirudy, choć do ludzi nastawiona raczej sceptycznie, postanawia udzielić mu pomocy. To wydarzenie o na pozór niezbyt doniosłym znaczeniu sprawi, że bohaterowie wplątają się w intrygę, która zaważy na losie mieszkańców kontynentu Derkarr.

Rozgrywka - WitchSpring3 Re:Fine

WitchSpring3 Re:Fine - The Story of Eirudy to japońska gra RPG, której pod względem rozgrywki najbliżej do serii Atelier autorstwa studia Gust. Podczas rozgrywki możemy wykonywać rozmaite czynności: walczyć, eksplorować, klecić przedmioty dzięki opcjom craftingu, zbierać materiały, poświęcać się treningowi itd. itp. Produkcja G Choice posiada strukturę questową. Nasza podopieczna wykonuje różnorakie zadania podróżując po całym kontynencie Derkarr. Lokacje, warto przy tym dodać, są całkiem zróżnicowane.

Walka, która stanowi jeden z ważniejszych elementów gameplayu, jest turowa. W trakcie starć Eirudy może przyzywać pomocników w postaci lalek dających rozmaite efekty, jak chociażby leczenie. Oprócz tego bohaterka potrafi też korzystać z zaklęć i posługiwać się bronią.

Co warto dodać, WitchSpring3 Re:Fine jest grą pierwotnie wydaną na urządzeniach przenośnych. W odróżnieniu od pierwowzoru wersja z Nintendo Switch nie posiada systemu mikropłatności. 

Wideo - WitchSpring3 Re:Fine - The Story of Eirudy

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper