William Shatner's TekWar

William Shatner's TekWar

7,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Capstone Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
1995
Europa:
1995
Polska:
1996
Producent:
Capstone Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
1995
Europa:
1995
Polska:
1996

William Shatner's TekWar - opis gry

William Shatner's TekWar to strzelanina z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez Capstone Software w 1995 w USA i w tym samym roku przez US Gold w Europie jedynie na MS-DOS. W 1996 roku tytuł pojawił się w Polsce, a jego dystrybucją zajęło się Mirage Software (sprzedaż prowadzona była również przez CD Projekt).

Produkcja jest skonstruowaną na silniku Build strzelaniną opartą na książce "TekWar" Williama Shatnera, który w grze pełni rolę narratora, który wypowiada się w scenach przerywnikowych. Treść tego stwierdzenia zależy od zachowania gracza w trakcie misji - jak chociażby to, czy nie wzbudzał podejrzeń. Może być to zarówno pochwała jak i groźba wprowadzenia protagonisty do hibernacji. W grze występuje otwarty świat, a wszyscy występujący w NPC mogą zostać zabici. Gracz może zapoznać się z tą produkcją zarówno w rozgrywce dla pojedynczego gracza jak i z innymi graczami (rywalizacja, kooperacja).

W ramach fabuły opowiedziana jest historia byłego policjanta skazanego na hibernację. Po przebudzeniu staje się on zabójcą działającym na zlecenia Cosmos Detective Agency. Zostaje on wysłany do nowego LA na walkę z siedmioma handlarzami narkotyków, którzy to stali się popularni za sprawą narkotyku Tek.

Produkcja spotkała się z mieszanym odbiorem zyskując noty na poziomie nawet 1 na 5 gwiazdek. Najczęściej krytykowano momentami bezsensowną mechanikę rozgrywki czy bycie zbyt podobnym do Doom'a.

Wideo - William Shatner's TekWar

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper