Wasteland Remastered

Wasteland Remastered

7,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

XONE 6.5
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
inXile Entertainment / Krome Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
25.02.2020
Europa:
25.02.2020
Polska:
25.02.2020
Producent:
inXile Entertainment / Krome Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
25.02.2020
Europa:
25.02.2020
Polska:
25.02.2020

Wasteland Remastered - opis gry

Wasteland Remastered to odświeżenie RPG z 1988 roku, za produkcję którego odpowiadało Interplay. Dzięki współpracy inXile Entertainment (deweloper), Krome Studios (deweloper) oraz Xbox Game Studios (wydawca) produkcja ukazała się 25 lutego 2020 roku na Windowsie oraz Xbox One. 

W ramach odświeżenia deweloperzy zdecydowali się głównie na poprawki w warstwie wizualnej oraz technicznej, nie zmieniając przy tym ogólnych założeń. Jest to zatem osadzone w postapokaliptycznym świecie RPG w trakcie tworzenia którego twórcy inspirowali się papierowymi odpowiednikami gatunku jak Tunnels and Trolls oraz Mercenaries, Spies and Private Eyes. Gracz zatem wciela się w określoną przez różne statystyki takie jak siła postać i przemierza postnuklearną rzeczywistość, a za wykonywanie określonych czynności otrzymuje punkty doświadczenia, co poprawia ogólną skuteczność. Na początek gracz otrzymuje 4 postacie, przy czym podczas podróży można dorekrutować do maksymalnie 7 postaci. To, co wyróżnia produkcję, to niezależność tych postaci (mogą one odmówić wykonania określonych zadań) oraz duża swoboda w wykonywaniu zadań. Gracz może zapoznać się z tą zawartością jedynie w rozgrywce dla pojedynczego gracza. 

W ramach fabuły opowiedziana jest historia osadzona w 2087, prawie 100 lat po nuklearnej apokalipsie, na terenie "Southwestern United States", gdzie istotną rolę pełnią Desert Rangers. Zostają oni pewnego dnia wysłani celem zbadania miejsc, gdzie miały miejsce niewyjaśnione zjawiska.

Wideo - Wasteland Remastered

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper