Warhammer 40.000: Dawn of War III

Warhammer 40.000: Dawn of War III

7,0
8 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Relic Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
27.04.2017
Europa:
27.04.2017
Polska:
27.04.2017
Producent:
Relic Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
27.04.2017
Europa:
27.04.2017
Polska:
27.04.2017

Warhammer 40.000: Dawn of War III - opis gry

Warhammer 40,000: Dawn of War III to gra strategiczna czasu rzeczywistego (RTS) wyprodukowana przez studio Relic Entertainment i wydana przez Segę. Tytuł ukazał się na komputerach z systemem Windows.

Podobnie jak w przypadku poprzednich części, akcja Dawn of War III rozgrywa się w popularnym uniwersum Warhammer 40,000. Fabuła kręci się wokół opuszczonej planety Acheron, na której odkryta zostaje niszczycielska broń zwana “włócznią Khaine”. Trzy frakcje docierają na miejsce i rywalizują ze sobą o znalezisko. Są to kosmiczni Marines dowodzeni przez legendarnego dowódcę Gabriela Angelosa, Eldarowie kierowani przez farseera o imieniu Macha oraz Orkowie rządzeni przez warlorda Gorgutza.

Rozgrywka w trzeciej odsłonie Dawn of War stara się łączyć najlepsze cechy dwóch poprzednich odsłon. Z pierwszej części wróciły metody budowania baz charakterystyczne ogólnie dla większości gier RTS. Aby rozwijać naszą armię, musimy budować generatory oraz zajmować miejsca na mapie, które dostarczą nam niezbędnych do rozbudowy surowców. Jeśli zaś chodzi o elementy z ‘dwójki’, to powrócił nacisk na korzystanie z bohaterów, czyli specjalne jednostki mogące przechylać szalę bitwy na korzyść tej lub innej strony konfliktu. Wraz z postępami bohaterów da się rozwijać oraz wyposażać w nowy sprzęt podnoszący ich potencjał bojowy. Każda frakcja posiada oczywiście własnych bohaterów o unikalnej charakterystyce (oraz własne jednostki posiadające te lub inne wady i zalety), ale nie wszyscy są dostępni od razu. Dostęp do nich wykupujemy za pomocą czaszek (w ten sam sposób nabyć też można umiejętności pasywne dla dla frakcji).

Gra oferuje trzy kampania singlowe, dzięki którym możemy śledzić konflikt na planecie Acheron z kilku różnych perspektyw. Poza tym twórcy udostępnili także multiplayer - można zarówno rywalizować z innymi graczami, jak i kooperować podczas bitew z przeciwnikiem kierowanym przez sztuczną inteligencję.

Wideo - Warhammer 40.000: Dawn of War III

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper