WWE SmackDown! vs. RAW 2007

WWE SmackDown! vs. RAW 2007

7,6
19 oceny

Ocena wg platformy:

X360 7.0
PSP 7.0
PS2 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Yuke's Media Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
13 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
10.11.2006
Europa:
10.11.2006
Producent:
Yuke's Media Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
13 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
10.11.2006
Europa:
10.11.2006

WWE SmackDown! vs. RAW 2007 - opis gry

WWE SmackDown! vs. RAW 2007 to gra traktująca o wrestlingu wyprodukowana przez studio Yuke's i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, PlayStation Portable oraz Xbox 360.

WWE SmackDown! vs. RAW 2007 to kolejna odsłona serii SmackDown!, w związku z czym gra bazuje na rozwiązaniach i systemach znanych z poprzednich odsłon cyklu, choć developer nie omieszkał też zaimplementować zupełnie nowych patentów. Jeśli chodzi o system walki, największym novum jest Analog Control Grappling System, czyli nowy system chwytów/rzutów. Daje on nam znacznie większą kontrolę nad wykonywaniem tego typu ataków, do czego używamy gałek. Wspomnieć także warto o dwóch rodzajach movesetów, tj. umiejętnościach. Zawodnicy dzielą się na tych lżejszych i cięższych, co rzutuje na to, jakimi atakami się posługują. Jeszcze inna zmiana, o której warto napomknąć, to większa interaktywność na planszach. W grze możemy walczyć nawet pośród publiczności, choć zaznaczyć warto, że w pełnej krasie atrakcja ta dostępna jest tylko na Xboxie 360 (na PS2 zaś z pewnymi ograniczeniami wynikającymi z mniejszych możliwości konsoli). Względem poprzedników dodano również zupełnie nowych wrestlerów (kilkanaście nowych twarzy).

Gra oferuje oczywiście różne warianty rozgrywki i rodzaje walk. Ten najważniejszy, podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzedników, to sezon. Jego struktura jest nieliniowa, co oznacza, że w zależności od podejmowanych wyborów kariera naszego zawodnika rozwija się inaczej. Poza tym dostępne są też edytory pozwalające stworzyć własnego zapaśnika, animację wejścia na ringu czy zespół, tryb pozwalający wcielić się w menedżera oraz multiplayer. Na PS2 rywalizować jednocześnie może maksymalnie sześć osób, na pozostałych sprzętach cztery.

Wideo - WWE SmackDown! vs. RAW 2007

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper