Victor Vran

Victor Vran

7,1
22 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.6
XONE 7.0
NS 6.5
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Haemimont Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.07.2015
Europa:
14.07.2015
Producent:
Haemimont Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.07.2015
Europa:
14.07.2015

Victor Vran - opis gry

Victor Vran to gra action-RPG wyprodukowana przez bułgarskie studio Haemimont Games i wydana przez EuroVideo. Tytuł ukazał się najpierw na komputerach osobistych, a później został przeniesiony także na konsolę PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch.

Tytułowy Victor Vran to łowca demonów (głosu użycza mu aktor grający Geralta w angielskiej wersji Wiedźmina), który przybywa do miasta o nazwie Zagoravia. Celem jego podróży jest odnalezienie kolegi po fachu, niejakiego Adriana, lecz na miejscu okazuje się, że miasto pustoszone jest przez demony niewiadomego pochodzenia. Główny bohater pomaga więc w tej sytuacji mieszkańcom zażegnać niebezpieczeństwo.

Produkcja bułgarskiego studia przywodzi na myśli takie gry jak seria Diablo, gdzie przeczesujemy dungeony szlachtując hurtowo rozmaite monstra i zgarniamy loot. Tutaj nie ma jednak podziału na klasy/profesje. Umiejętności podopiecznego zależne są od takich czynników jak ekwipunek (różne rodzaje broni i zaklęcia), przedmioty oraz karty (destiny cards). Te ostatnie wyposażają Victora w różnego rodzaju zdolności pasywne.

Świat gry podzielony jest na duże obszary będące dzielnicami Zagoravii i przylegającymi doń innymi miejscówkami. Co warto dodać, główny bohater potrafi skakać. Umiejętność ta przydaje się nie tylko podczas walki, ale i służy do pokonywania przeszkód.

Gra posiada tryb multiplayer. Dostępne są dwa jego warianty - kooperacja oraz rywalizacja (arena). Główny wątek jest dość krótki, trwając ok. dziesięciu godzin. Tytuł był jednak wspierany po premierze dodatkami.

Wideo - Victor Vran

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper