Vader Immortal: Episode II

Vader Immortal: Episode II

7,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
ILMxLab
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
25.09.2019
Europa:
25.09.2019
Producent:
ILMxLab
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
25.09.2019
Europa:
25.09.2019

Vader Immortal: Episode II - opis gry

Vader Immortal: Episode II to gra przygodowa wykorzystująca gogle wirtualnej rzeczywistości wyprodukowana przez ILMxLAB i wydana przez Disney Electronic Content. Tytuł ukazał się 25 września 2019 roku na Windowsa oraz Oculus Quest, a później na PlayStation 4 jako część kompletnego wydania.

Produkcja jest osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen opowieścią z typowymi dla niego elementami. Gracz będzie więc przemieszczał się po futurystycznych lokacjach, gdzie będzie przeżywał przygodę. Ta opiera się nie tyle na ekspozycji fabularnej, co także walce przy pomocy m. in. miecza świetlnego. Tytuł obsługuje gogle wirtualnej rzeczywistości (głównie skierowany do sprzętu z rodziny Oculus), do ogrania także w pozycji siedzącej czy ze sterowaniem dostosowanym do osób leworęcznych. 

W ramach fabuły - uznanej przez właściciela marki za kanoniczną - opowiedziana jest historia osadzona w momencie, gdy w odległej Galaktyce ważną postacią jest Darth Vader. Linia fabularna przedstawia pewnego człowieka, którego mentorem/przewodnikiem jest Lord Sithów. Pod jego okiem nie tyle trenuje umiejętności w walce bronią świetlną czy związane z wykorzystywaniem Mocy, co też odkryć tajemnice planety Mustafar.

Poza fabułą gracz otrzymuje także dostęp do Lighstaber Dojo. W ramach tego otwartego zadania może on poćwiczyć wykorzystywanie miecza świetlnego.

Wideo - Vader Immortal: Episode II

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych