Unbox: Newbie's Adventure

Unbox: Newbie's Adventure

6,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS4 6.0
XONE 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Prospect Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.07.2017
Europa:
26.07.2017
Producent:
Prospect Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.07.2017
Europa:
26.07.2017

Unbox: Newbie's Adventure - opis gry

Unbox: Newbie's Adventure to gra action-adventure wyprodukowana przez niezależne studio Prospect Games i wydana przez Merge Games. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz (kilka miesięcy później) Nintendo Switch. Newbie's Adventure to pudełkowe wydanie Unbox.

Założenia rzecz jasna nie uległy zmianie. W Unbox wcielamy się w żywe pudło nazywane Newbie, wynalazek mającej problemy finansowe firmy kurierskiej Global Postal Service (GPS). Geniusz nowych pudeł polega na tym, że potrafią się one same dostarczyć do adresata. Naszym głównym celem podczas rozgrywki nie będzie jednak dostarczanie przesyłek, ale zmagania z niejakim Boss Wild, pierwszym pudłem posiadającym świadomość, oraz jego pomagierami Wild Cards.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pod względem rozgrywki Unbox przywodzi na myśl klasyczne trójwymiarowe platformówki rodem z Nintendo 64 oraz serię Katamari. W trybie fabularnym odwiedzamy rozmaite zróżnicowane miejscówki tutejszego całkiem rozległego świata, jak góry, plaże, niewielkie miasteczka czy wioski przysypane śniegiem, szukając wyzwań, które pozwolą nam zdobyć specjalne znaczki. Te następnie pozwalają zmierzyć się z bossami i tym samym poczynić fabularne postępy. Zadanie są przeważnie do siebie podobne - może to być dla przykładu dostarczanie paczek, wyścigi lub walka z Wild Cards. Newbie może przeciwników przygnieść lub korzystać z fajerwerków.

Poza trybem fabularnym gra oferuje kilka innych atrakcji. Jest to multiplayer dla maksymalnie czterech osób, w których rywalizacja polega na walce lub wyścigach (do wyboru jest jedenaście map), oraz opcje kustomizacji naszego pudła. Możemy tu bowiem zmienić jego wygląd. Nowe elementy garderoby ok. 40 tysięcy kombinacji), i nie tylko garderoby, zdobywamy jako znajdźki w trakcie właściwej rozgrywki.

Wideo - Unbox: Newbie's Adventure

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper