Treasures of Montezuma Blitz

Treasures of Montezuma Blitz

6,9
14 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 6.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Smart Phone Labs
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
21.03.2012
Europa:
21.03.2012
Producent:
Smart Phone Labs
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
21.03.2012
Europa:
21.03.2012

Treasures of Montezuma Blitz - opis gry

Treasures of Montezuma Blitz to gra logiczna wyprodukowana przez Smart Phone Labs i wydana przez Alawar Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStation Vita i dostępny był w cyfrowej dystrybucji.

Rozgrywka w Treasures of Montezuma Blitz nie różni się w swych założeniach niczym od pozostałych odsłon serii oraz popularnych gier typu Bejeweled. Innymi słowy na planszy pojawia się kilka rodzajów klejnotów, a my musimy układać je tak, żeby połączyć co najmniej trzy takie same (w pionie lub poziomie), co sprawi, że klejnoty znikną a na nasze konto spłynie pewna liczba punktów. Na miejsce tych usuniętych pojawiają się nowe świecidełka. Zmagania trwają minutę, w trakcie której musimy zdobyć jak najwięcej punktów.

Dalsza część tekstu pod wideo

To oczywiście nie wszystko. Rozgrywkę urozmaicają również inne elementy. Są to np. Kryształy znajdujące się w klejnotach, które dostarczają więcej punktów, oraz pozwalają ‘wykupować’ różne przydatne dopałki. Drugi przykład to specjalny wskaźnik znajdujący się po lewej stronie ekranu konsoli. Występuje on pod postacią szklanego naczynia napełniającego się piaskiem wraz z naszymi postępami. Jeśli je napełnimy, włączy się się tak zwany Score Frenzy, dzięki któremu liczba przyznawanych nam punktów przez pewien czas ulega podwojeniu.

Gra posiada kilka wariantów rozgrywki, w tym także takie w których musimy korzystać z funkcji konsoli do wykonywania niektórych czynności, jak touchpad. Np. w trybie Dark Mode plansze spowija ciemność a my musimy robić użytek z touchpada aby je oświetlić.

Treasures of Montezuma Blitz udostępniane było w modelu F2P, tzn. gra była dostępna do pobrania za darmo, ale prawdziwe pieniądze można było wydać na rzeczy ułatwiające zmagania. W tym przypadku były to chociażby wspomniane wyżej kryształy.

Wideo - Treasures of Montezuma Blitz

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper