Trackmania

Trackmania

7,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 9.0
XSX|S 7.0
PC 8.0
PS4 9.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nadeo
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
01.07.2020
Europa:
01.07.2020
Polska:
01.07.2020
Producent:
Nadeo
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
01.07.2020
Europa:
01.07.2020
Polska:
01.07.2020

Trackmania - opis gry

Trackmania to gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Nadeo i wydana przez firmę Ubisoft. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych, a w późniejszym czasie też na konsolach. Był on remakem Trackmania Nations.

Rozgrywka - Trackmania

Dalsza część tekstu pod wideo

Trackmania to gra wyścigowa będąca remakem Trackmania Nations z 2006 roku. Nowa wersja podobnie jak pierwowzór nie koncentruje się na tradycyjnym ściganiu, tylko na jeździe na czas, tj. na wszelkiego rodzaju time trialach itd. Produkcja Ubisoft oferuje przystępny zręcznościowy model jazdy, dzięki czemu wdrożyć się mogą także gracze z mniej zaawansowanymi umiejętnościami, oraz ponad czterdzieści wymyślnych torów pełnych skoczni, pętli czy różnych innych przeszkód urozmaicających rywalizację. Dodać warto, że tory mogą mieć różne nawierzchnie, jak asfalt, trawa czy żwir, co znacząco wpływa na zachowanie samochodu. Nowością względem poprzedniej wersji jest lód.

Jak wspomniano, gra oferuje ponad czterdzieści torów, przy czym jest to tylko podstawowy zestaw. Liczbę tę zdecydowanie podnoszą obiekty stworzone w edytorze. Gracze mogą tworzyć własne tory i dzielić się nimi przez sieć. Opcji jest całkiem dużo, gdyż narzędzia dają spore pole do popisu, np. możliwość skonstruowania torów niemal żywcem wyjętych z serii Mario Kart. Tytuł został ponadto zaprojektowany z myślą o esporcie, oferując regularnie organizowane eventy i międzynarodowe ligi. 

Generalnie rzecz biorąc, Trackmania dostępna jest za darmo, jednak w takim wypadku mamy dostęp do mocno okrojonej zawartości, tj. tylko podstawowych torów i części narzędzi w edytorze. Jeśli chcemy więcej opcji i dostęp do większej liczby atrakcji/całości, należy wykupić jedną z dwóch subskrypcji. 

Wideo - Trackmania

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper