Toy Story 3: The Video Game

Toy Story 3: The Video Game

6,7
39 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.3
PS3 6.6
X360 7.2
Wii 7.0
PSP 6.4
DS 5.0
PS2 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Avalanche Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
15.06.2010
Europa:
16.06.2010
Polska:
16.07.2010
Producent:
Avalanche Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
15.06.2010
Europa:
16.06.2010
Polska:
16.07.2010

Toy Story 3: The Video Game - opis gry

Toy Story 3: The Video Game jest grą platformową na licencji filmu studia Pixar wyprodukowaną przez Avalanche Software i wydaną przez Disney Interactive Studios w kwietniu 2010 roku na komputery osobiste, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii. Istnieją też wersję na PSP, PS2 i DS-a. Toy Story 3 jest pierwszą grą na licencji filmu Pixara wydaną przez Disneya.

Fabuła gry koncentruje się na losach Chudego, Buzza, Jessie i reszty zabawek Andy’ego Davisa, które oddane przez chłopca do przedszkola Słoneczko, muszą wydostać się przybytku występku i zniewolenia pluszaka Tulisia, a następnie spróbować wrócić do domu. Większa część historii ma miejsce na terenie przedszkola, ale grupa zabawek zwiedzi też inne miejscówki. Mimo że fabuła Toy Story 3: The Video Game bazuje na historii opowiedzianej w filmie, a jej finał jest identyczny, to gra w kilku miejscach różni się od obrazu Pixara.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka w trybie Story, który składa się z dziewięciu poziomów, to klasyczna platformówka, która poddaje próbie zręczność gracza oraz umiejętność logicznego myślenia przy okazji rozwiązywania prostych zagadek logicznych. Gracz wciela się w kilka postaci, jednak najczęściej są to Chudy i Buzz. Znacznie więcej możliwości daje tryb Toybox. Posiada on otwartą strukturę, a gracz może w nim spędzić czas na wykonywaniu przeróżnych misji. Niektóre przypominają platformowe poziomy z kampanii, inne to wyścigi, czasówki itp. Gracz ze zdobytych materiałów i przedmiotów może również tworzyć własne poziomy.

Oprawa graficzna w produkcji Avalanche Software jest poprawna. Postaci wykonano z dbałością o szczegóły, podobnie jak większość lokacji. Grę wydano u nas w angielskiej wersji językowej, dzięki czemu w roli Chudego usłyszeć można słynnego Toma Hanksa. Za ścieżkę dźwiękową, podobnie jak w filmie, odpowiada Randy Newman.

Wideo - Toy Story 3: The Video Game

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper