Touhou Kouryudou: Unconnected Marketeers.

Touhou Kouryudou: Unconnected Marketeers.

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team Shanghai Alice
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
03.05.2021
Europa:
03.05.2021
Producent:
Team Shanghai Alice
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
03.05.2021
Europa:
03.05.2021

Touhou Kouryudou: Unconnected Marketeers. - opis gry

Touhou Kouryudou: Unconnected Marketeers. to scrollowana strzelanina wyprodukowana przez studio Team Shanghai Alice i wydana przez Mediascape. Tytuł ukazał się na komputerach.

Rozgrywka - Touhou Kouryudou: Unconnected Marketeers.

Unconnected Marketeers. to osiemnasta gra stworzona w ramach Touhou Project. W produkcji Team Shangai Studio pojawiają się oczywiście postacie z wcześniejszych odsłon cyklu, jak Izayoi Sakuya czy Hakurei Reimu. Mamy tu do czynienia ze scrollowaną strzelaniną (tzw. shmupem) w konwencji bullet hell, tego najbardziej wymagającego podgatunku shmupów, gdzie masa wystrzeliwanych przez nieprzyjaciół pociskach przesłania niemalże cały ekran, pozostawiając nam jedynie niewielkie przestrzenie pozwalające ominąć ostrzał. Tutejszą nowością urozmaicającą formułę są karty umiejętności. Z nimi także powiązany jest główny wątek. Podczas zmagań próbujemy znaleźć odpowiedzi na takie pytania jak te, kto stworzył owe karty i dlaczego.

Na przejście czeka tu sześć plansz. Każdą planszę można podzielić na dwie części - standardowe potyczki z mniejszymi jednostkami i starcie z bossem. Stopień trudności jest wymagający, a to za sprawą rozlicznych pocisków wystrzeliwanych przez nieprzyjaciół, choć twórcy przygotowali kilka stopni trudności. 

W trakcie rozgrywki ciułamy walutę, a za nią możemy nabywać karty umiejętności, których wyekwipowanie wiąże się z przeróżnymi korzyściami. Na podorędzie możemy mieć maksymalnie trzy karty.

Co warto dodać, nasza postać dysponuje trzema życiami, które tracimy po kontakcie z wrogiem lub pociskiem. Po utracie wszystkich można kontynuować kampanię, lecz nie zobaczymy wówczas najlepszego możliwego zakończenia. 

Wymagania sprzętowe - Touhou Kouryudou: Unconnected Marketeers.

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 8.x/10
  • Procesor: Core 2 Duo
  • Pamięć: 1024 MB RAM
  • Karta graficzna: kompatybilna z Shader Model 2.0
  • DirectX: Wersja 9.0

Wideo - Touhou Kouryudou: Unconnected Marketeers.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper