Top Gun: Hard Lock

Top Gun: Hard Lock

6,0
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS3 6.0
X360 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Headstrong Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
06.03.2012
Europa:
05.04.2012
Polska:
12.04.2012
Producent:
Headstrong Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
06.03.2012
Europa:
05.04.2012
Polska:
12.04.2012

Top Gun: Hard Lock - opis gry

Top Gun: Hard Lock to gra akcji wyprodukowana przez studio Headstrong Games i wydana przez 505 Games. Tytuł ukazał się na komputerach i konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Wbrew temu, co sugeruje nazwa, gra nie ma nic wspólnego z filmem Top Gun.

Produkcja Headstrong Games nie ma wiele wspólnego z popularnym filmem nakręconym w latach 80. ubiegłego wieku. Fabuła ma tu raczej pretekstowy charakter. Pozwala nam ona wejść w buty niejakiego Spidera (charakterem przywodzącego na myśl Pete’a “Mavericka” Mitchella z filmu), absolwenta akademii Top Gun Flight School, który uczestniczy w rozmaitych operacjach odbywających się (przeważnie) w Zatoce Perskiej.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kampania w Hard Lock składa się z piętnastu misji, podczas których przyjdzie nam wykonywać rozmaite wytyczne, jak eliminowanie wskazanych celów (lądowych, morskich, innych samolotów) czy rekonesans. W grze nie brakuje bitew na większą skalę. Produkcja Headstrong sporo inspiracji czerpie ze współczesnych sobie strzelanin, co oznacza, że nie ma wiele wspólnego z symulatorami. Dowodem na to jest chociażby regenerujące się samoczynnie ‘zdrowie’ czy nieograniczona ilość amunicji na podorędziu (i częste auto-save’y). Jedną z głównych atrakcji rozgrywki jest tytułowy manewr Hard Lock, który polega na podleceniu do przeciwnika na bliską odległość, namierzeniu go i zlikwidowaniu. Co jednak warto dodać, podobnie zachować się może także nieprzyjaciel.

Oprócz kampanii z kilkunastoma misjami gra oferuje też kilka innych atrakcji. Przede wszystkim jest to multiplayer dla maksymalnie szesnastu osób.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji czternaście modeli samolotów, w tym między innymi F-14 Tomcat oraz F-22 Raptor.

Wideo - Top Gun: Hard Lock

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper