The Waylanders

The Waylanders

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Gato Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
16.11.2021
Europa:
16.11.2021
Producent:
Gato Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
16.11.2021
Europa:
16.11.2021

The Waylanders - opis gry

The Waylanders to klasyczna RPG wyprodukowana przez Gato Studio. Tytuł ukazał się na PC, gdzie początkowo dostępny był w programie Early Access.

Fabuła - The Waylanders

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja The Waylanders rozgrywa się w uniwersum inspirowanym kulturą celtycką. Historię rozpoczyna pielgrzymka króla, który zmierza na spotkanie z bogami, a nasza postać uczestniczy w niej jako eskorta. U kresu podróży okazuje się jednak, że czczone bóstwa niewiele mają wspólnego z miłosierdziem. Spotkanie kończy się walką, z której protagonista cudem uchodzi z życiem. Powrót do żywych także nie okazuje się być najprzyjemniejszy. W kraju radykalnie zmieniają się porządki. Przede wszystkim o władzę ścierają się liczne frakcje o odmiennych interesach, jednak na postępującą smutę wpływ mają również siły nadprzyrodzone. Główny bohater musi się w tej nowej rzeczywistości odnaleźć i podjąć szereg decyzji, które odcisną piętno na dogorywającym świecie Celtów.

Rozgrywka - The Waylanders

Produkcja Gato Studio pod względem rozgrywki czerpie z klasycznych RPG, jak seria Baldur’s Gate czy Dragon Age. Podczas rozgrywki stworzona przez nas postać eksploruje zróżnicowane miejscówki, jak tętniące życiem miasta, lasy, jaskinie, lochy itd., a także wykonuje rozmaite zadania pozwalające lepiej poznać uniwersum The Waylanders i zamieszkujące je postacie. 

Starcia odbywają się w czasie rzeczywistym, lecz gra pozwala nam wykonać pauzę, co przydaje się zwłaszcza w wyjątkowo gorących momentach. Postacie mogą reprezentować jedną z sześciu podstawowych profesji (do tego dochodzi również ok. 30 klas zaawansowanych), a także dysponują formacjami, tj. jednostkami składającymi się z kilku walczących.

Jedną z głównych atrakcji The Waylanders są podróże w czasie. Nasza postać może przeskakiwać między epokami, a podejmowane przez nią decyzje mogą mieć przełożenie na to, jak naznaczona zostanie przyszłość. 

Wymagania sprzętowe - The Waylanders

Minimalne:

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, Windows 8 (8.1) lub Windows 10
    Procesor: Intel CPU Core i5-7600K 3.8Ghz / Ryzen 7 1700
    Pamięć: 8 GB RAM
    Karta graficzna: Nvidia GTX 1060
    Miejsce na dysku: 40 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - The Waylanders

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper