The Unspoken

The Unspoken

7,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Insomniac Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Wirtualna rzeczywistość
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.12.2016
Europa:
06.12.2016
Producent:
Insomniac Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Wirtualna rzeczywistość
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.12.2016
Europa:
06.12.2016

The Unspoken - opis gry

The Unspoken to gra akcji wyprodukowana przez amerykańskie studio Insomniac Games i wydana przez Oculus Studios. Tytuł ukazał się na komputerach i do działania wymagał posiadania gogli wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift.

Rozgrywka - The Unspoken

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra bierze na blat tematykę pojedynków między magami, którzy walczą między sobą w różnych miejscówkach o to, kto zdobędzie tytuł arcymaga. Produkcja Insomniac robi użytek z kontrolerów ruchu Oculus Touch - wykonując nimi różne gesty nasza postać odpala rozmaite zaklęcia i korzysta z osłon jeśli akurat musi uniknąć ataków. Jest też się w stanie poruszać po planszach, na których odbywają się batalie (choć jest to nieco ograniczone i nie mamy pełnej swobody).

Podczas starć na planszach pojawiają się dopałki pod postacią orbów dostarczających many, która pozwala rzucać potężniejsze zaklęcia. Orby można z grubsza podzielić na dwa rodzaje - te porozmieszczane w określonych miejscach na planszy oraz duże białe, które latają czasami między walczącymi. Manę otrzymuje wówczas ten, kto zada w stosownym czasie więcej obrażeń. Wprowadza to element strategicznego planowania, bowiem walczący musi zadecydować np. czy ruszyć po manę narażając się na atak czy na odwrót - wpuścić rywala w pułapkę. To nie wszystko jeśli chodzi o taktykę. Walczący posiadają również zaklęcia pozwalające wpływać na otoczenie, chociażby postawić mur czy wykuć broń. Wszystkich zaklęć jest łącznie 25.

W Unspoken grać można w singlu z botami, ale gra została stworzona przede wszystkim z myślą o multiplayerze. Maksymalnie dwie osoby mogą uczestniczyć w pojedynkach sieciowych (produkcja nie oferuje lokalnego trybu wieloosobowego).

Wideo - The Unspoken

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper