Takeshi and Hiroshi

Takeshi and Hiroshi

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Oink Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Przygodowa
Premiery
Świat:
08.11.2019
Europa:
08.11.2019
Producent:
Oink Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Przygodowa
Premiery
Świat:
08.11.2019
Europa:
08.11.2019

Takeshi and Hiroshi - opis gry

Takeshi and Hiroshi to gra RPG wyprodukowana przez studio Oink Games. Tytuł ukazał się pierwotnie na urządzeniach przenośnych w ramach usługi Apple Arcade, a później trafił też na Nintendo Switch.

Fabuła - Takeshi and Hiroshi

Fabuła gry opowiada o dwóch tytułowych braciach. Takeshi to nastolatek, jest początkującym programistą, który zamierza w przyszłości zostać twórcą gier video. Hiroshi to natomiast jego młodszy brat. Jego ulubionym zajęciem jest ogrywanie nowatorskich projektów wykoncypowanych przez brata.  Niestety Hiroshi zmaga się też z poważniejszymi problemami zdrowotnymi, przez które musi zostać hospitalizowany i przykuty do łóżka. By umilić mu dochodzenie do zdrowia, Takeshi tworzy dla niego grę.

Rozgrywka - Takeshi and Hiroshi

Produkcja japońskiego studia to z jednej strony interaktywna opowieść (duża jej część to oglądanie scenek fabularnych), a z drugiej dość oryginalna gra RPG przedstawiająca uroki bycia game designerem. 

Naszym zadaniem podczas rozgrywki jest stworzenie gry, która umili czas schorowanemu Hiroshiemu. Mamy w tym aspekcie do czynienia z rozmaitymi minigrami. Rzecz polega na tym, by dostarczyć młodszemu bratu wyzwanie, które będzie dla niego satysfakcjonujące - nie za łatwe, ale i nie za trudne. Rozgrywka sprowadza się do właściwego dobierania (na podstawie parametrów) przeciwników stojących na drodze Hiroshiemu. O tym, czy się nam to powiodło, informują wskaźniki stresu i radości.

Historia Takeshi and Hiroshi składa się z siedmiu rozdziałów. Przejście całej gry zajmuje ok. półtorej godziny.

Na uwagę zasługuje stylistyka. Animacje wykonano tu w technice claymation, przez co bohaterowie sprawiają wrażenie jakby byli ulepieni z gliny lub plasteliny.

Wideo - Takeshi and Hiroshi

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper