Street Fighter Alpha Anthology

Street Fighter Alpha Anthology

8,4
17 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 8.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.05.2006
Europa:
07.07.2006
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.05.2006
Europa:
07.07.2006

Street Fighter Alpha Anthology - opis gry

Street Fighter Alpha Anthology to składanka zawierająca siedem gier z serii Street Fighter, głównie z miniserii Alpha, choć nie tylko. Pozycja ukazała się tylko na PlayStation 2 w 2006 roku.

Na składance Street Fighter Alpha Anthology dostępnych jest siedem gier. Pięć dostępnych jest już na starcie. Są to: Street Fighter Alpha, Street Fighter Alpha 2, Street Fighter Alpha 3, Street Fighter Alpha Gold 2 oraz Super Gem Fighter Mini Mix. Ostatnia na tej liście gra to dwuwymiarowa bijatyka z postaciami chibi, której rozgrywka wyróżniała się tym, że postacie gromadziły podczas pojedynków różne ‘znajdźki’ pomagające w zmaganiach. Wszystkie wymienione powyżej gry to wersje z automatów udoskonalone o np. skrócone loadingi oraz rozbudowane opcje ustawień.

Wraz z postępami możemy odblokować dodatkowe atrakcje. Pierwsza to Street Fighter Alpha 3 Upper, czyli zaktualizowana wersja SF Alpha 3 wydana uprzednio tylko na automatach. Oferowała ona większą liczbę postaci i nowe style walki, nie posiadała z kolei np. trybu World Tour obecnego na konsolach (i bardzo cenionego), w którym podróżowało się po świecie i wykonywało rozmaite zadania. Druga to natomiast Hyper Street Fighter. Hyper SF to gra, w której dostępne są tylko tryby Versus i Training. Z drugiej strony daje nam ona możliwość wyboru między różnymi wersjami postaci z pozostałych odsłon serii Alpha i kilka nowych stylów walki.

Street Fighter Alpha Anthology to jedna z relatywnie niewielkiej liczby gier robiących użytek z dysku twardego do PS2 (w Europie nie pojawił się on oficjalnie w sprzedaży). Zapisanie 2GB danych na HDD praktycznie rzecz biorąc likwiduje wszelkie loadingi.

Wideo - Street Fighter Alpha Anthology

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper