Star Wars Pinball VR

Star Wars Pinball VR

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zen Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
29.04.2021
Europa:
29.04.2021
Producent:
Zen Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
29.04.2021
Europa:
29.04.2021

Star Wars Pinball VR - opis gry

Star Wars Pinball VR to gra traktująca o pinballu wyprodukowana i wydana przez specjalizujące się w gatunku Zen Studios. Tytuł ukazał się na komputerach, PlayStation 4 i Oculus Quest. Do działania wymagał on gogli wirtualnej rzeczywistości.

Rozgrywka - Star Wars Pinball VR

Produkcja Zen Studios to, jak sama nazwa wskazuje, gra poświęcona pinballowi, przy czym głównym motywem są tu oczywiście “Gwiezdne Wojny”. Założenia rozgrywki nie odbiegają od gatunkowego standardu. Podobnie jak w prawdziwych “flipperach” zabawa polega na nabiciu jak największej liczby punktów. Do dyspozycji mamy tu pewną liczbę stołów wyposażonych w tzw. łapki. Rzecz polega na tym, by tak odbijać metalową piłkę, żeby trafiała w elementy ‘planszy’ zwiększające podbijające zdobycz punktową. Zabawa trwa do czasu, aż piłka wpadnie do otworu umieszczonego w dolnej partii stołu i tym samym go opuści.

Na potrzeby Star Wars Pinball VR twórcy przygotowali łącznie osiem stołów, które umieszczono w tzw. jaskini fana (Fan Cave). Stoły poświęcone są poszczególnym epizodom sagi Gwiezdnych Wojen. Znajdziemy tu zatem ten poświęcony klasyce, jak chociażby “Nowa nadzieja”, oraz nowszym seriom w rodzaju “The Mandalorian”. Każdy został zaprojektowany z przywiązaniem do detali i oferuje unikalne atrakcje: animacje, elementy, a nawet minigierki (stół poświęcony The Mandalorian pozwala nam np. przez chwilę wejść w buty Mando). Używać możemy dwóch perspektyw: znad stołu lub ‘wewnątrz’ stołu.

Rozgrywka sprowadza się przede wszystkim do nabijania jak największej liczby punktów. Dostępnych jest kilka wariantów zabawy: Classic Mode, Arcade Mode oraz Career Mode, gdzie na przejście czeka pięć rozdziałów (a jeden rozdział to dziesięć pomniejszych misji). Oprócz tego gra daje też możliwość personalizowania jaskini fana i umieszczania w niej najróżniejszych fantów związanych z Gwiezdnymi Wojnami zdobywanymi wraz z postępami w rozgrywce.

Wideo - Star Wars Pinball VR

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper