Sports Champions

Sports Champions

Ocena wg platformy:

PS3 7.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zindagi Games / SCEA San Diego
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Sportowa,   PS Move
Śr. czas:
14.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.09.2010
Europa:
17.09.2010
Polska:
17.09.2010
Producent:
Zindagi Games / SCEA San Diego
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Sportowa,   PS Move
Śr. czas:
14.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.09.2010
Europa:
17.09.2010
Polska:
17.09.2010

Sports Champions - opis gry

Sports Champions zostało wydane na PlayStation 3 w 2010 roku. Stworzeniem tej produkcji zajęło się studio SCE San Diego i została ona przygotowana w taki sposób, by jak najlepiej zademonstrować możliwości kontrolera ruchowego PlayStation Move, wraz z którym pojawiła się na sklepowych półkach.

Zgodnie z tytułem, Sports Champions jest grą sportową, która pozwala graczom sprawdzić się w sześciu dyscyplinach. Można tu znaleźć zarówno współczesne dyscypliny, jak i te, które były popularne jeszcze w średniowieczu. Na sprawdzenie czeka tu zatem tenis stołowy, siatkówka plażowa (gdzie gracz musi zadbać o to, by uderzyć piłkę we właściwym momencie i pod odpowiednim kątem), pojedynek gladiatorów (walczy tu ze sobą dwóch zawodników, z których każdy został wyposażony w miecz i tarczę – wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbawi oponenta energii życiowej), łucznictwo (w zależności od ilości używanych kontrolerów, gracz może nie tylko celować, lecz także „własnoręcznie” napinać wirtualny łuk), bocce (polegająca na rzucaniu kulami po specjalnym boisku starając się trafiać w określone miejsca) oraz disc golf (rzucanie do celu specjalnie przygotowanym dyskiem). Każda z dyscyplin rządzi się innymi zasadami i pozwala graczom bawić się zarówno przy użyciu jednego, jak i dwóch kontrolerów "Motion Controller".

Dalsza część tekstu pod wideo

 

W przeciwieństwie do innych, podobnych gier tego typu, gracze nie mogą tutaj tworzyć własnych postaci, a jedynie wybierać je z puli przygotowanych wcześniej sportowców. W Sports Champions grać można zarówno w pojedynkę, gdzie kontrolę nad przeciwnikami sprawuje Sztuczna Inteligencja, jak i w towarzystwie znajomych. Produkcja charakteryzuje się kolorową oprawą graficzną i dokładnym odwzorowaniem ruchów trzymanych w rękach kontrolerów, dzięki czemu jest przeznaczona zarówno dla graczy niedzielnych, jak i hardkorowych.

 

Do naszej dyspozycji oddano trzy tryby rozgrywki, pozwalające zarówno szlifować swe umiejętności bez żadnego ograniczenia, poddać swoje zdolności próbom bijąc kolejne rekordy punktowe, a także wziąć udział w specjalnie przygotowanej karierze, gdzie oprócz standardowych przeciwników na pokonanie czekają "bossowie" - prawdziwi mistrzowie konkretnych dyscyplin.

Wideo - Sports Champions

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper