Shadow Complex Remastered

Shadow Complex Remastered

7,8
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.7
XONE 9.0
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Chair Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Przygodowa,   Akcja,   Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.12.2015
Europa:
04.12.2015
Producent:
Chair Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Przygodowa,   Akcja,   Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.12.2015
Europa:
04.12.2015

Shadow Complex Remastered - opis gry

Shadow Complex jest utrzymaną w konwencji 2,5D grą action-adventure wyprodukowaną przez Chair Entertainment w kooperacji z Epic Games. Za fabułę odpowiada Peter David - scenarzysta komiksów i autor nowel osadzonych w uniwersum Star Trek. Twórcy zdecydowali się przygotować wersję Remastered, która posiada wiele udoskonaleń, ulepszoną grafikę oraz sporo dodatkowej zawartości. 

Głównym bohaterem Shadow Complex jest Jason Fleming, który wraz ze swoją dziewczyną Claire podczas wędrówki północno-zachodnim Pacyfikiem natrafiają na tajemniczy kompleks jaskiń. Za namową partnerki protagonista zgadza się na ich zbadanie. W środku oboje trafiają na wojskowy kompleks i uzbrojonych strażników, którzy porywają Claire. Jason bez wahania rusza na ratunek wybrance swojego serca, przy okazji odkrywając plany szeroko zakrojonego ataku na Stany Zjednoczone. Cliff Bleszinski z Epic Games podał, iż historia przedstawiona w Shadow Complex jest prequel do wydarzeń znanych z książki Orsona Scotta Carda pt. "Empire".

Trójwymiarowe środowisko w połączeniu z możliwością poruszania się jedynie w dwóch kierunkach odwołuje się do klasycznych side-scrollerów takich jak Super Metroid i Castlevania: Symphony of the Night. Twórcy poszerzyli doświadczenie poprzez możliwość strzelania do przeciwników znajdujących się w na zewnątrz/wewnątrz głównego planu gry. Wędrując korytarzami rozbudowanej bazy walczymy z przeciwnikami, pokonujemy elementy platformowe i rozwiązujemy zagadki, nierzadko korzystając z gadżetów znajdywanych w trakcie rozgrywki. Wynagradzani przy tym jesteśmy punktami doświadczenia, które przekładają się na kolejne poziomy bohatera i nowe umiejętności. Oprócz trybu fabularnego Chair Entertainment zaimplementowało w Shadow Complex także Proving Grounds, w ramach którego pokonać musimy szereg następujących po sobie wyzwań.

Wideo - Shadow Complex Remastered

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper