Severed Steel

Severed Steel

7,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 6.5
XSX|S -
NS -
PC 8.0
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Greylock Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
17.09.2021
Europa:
17.09.2021
Producent:
Greylock Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
17.09.2021
Europa:
17.09.2021

Severed Steel - opis gry

Severed Steel to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Greylock Studio i wydana przez Digerati. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Severed Steel

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Greylock Studio nie próbuje opowiadać złożonych historii. Akcja rozgrywa się w nieco dalszej przyszłości, a my wcielamy się w Steel, która budzi się w nieznanym sobie ośrodku pozbawiona lewej ręki. Do celu brnie ona, a my wraz z nią, wykonując rozmaite proste w teorii zadania, jak zabicie wskazanego CEO czy znalezienie czegoś. Twórcy przygotowali łącznie ponad czterdzieści misji.

Podczas rozgrywki wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Gameplay charakteryzuje się dużą dynamiką. Na przejście czekają tu czterdzieści dwie misje, które sprowadzają się głównie do zabijania wskazanych celów lub odnajdywania konkretnych obiektów. Steel dysponuje różnymi zdolnościami pozwalającymi jej poruszać się po trójwymiarowych planszach, np. nurkowaniem w powietrzu, bieganiem po ścianach czy ślizganiem. Co warto dodać, w trakcie wykonywania tych umiejętności jesteśmy nietykalni, co skłania do eksperymentowania. Do tego wszystkiego dochodzi też zdolność spowalniania czasu. Jej użycie reguluje specjalny wskaźnik, który nabijamy eliminując przeciwników.

Steel w trakcie swoich perypetii może posługiwać się wieloma rodzajami broni palnej, jednak uwagę zwraca fakt, iż bohaterka nie posiada lewej dłoni, w związku z czym nie jest w stanie przeładowywać posiadanych giwer. Ta okoliczność sprawia, że kolejne pukawki musi ona wyrywać nieprzyjaciołom. 

Na dalszym etapie kampanii nasza podopieczna otrzymuje działko w miejsce utraconej lewej dłoni. Dzięki niemu potrafi m.in. zrobić dziury w ścianie i niszczyć inne elementy otoczenia.

Wideo - Severed Steel

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper