Senran Kagura: Peach Ball

Senran Kagura: Peach Ball

4,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 4.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Honey Parade Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
13.12.2018
Europa:
09.07.2019
Producent:
Honey Parade Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
13.12.2018
Europa:
09.07.2019

Senran Kagura: Peach Ball - opis gry

Senran Kagura: Peach Ball to gra zręcznościowa traktująca o pinballu wyprodukowana przez Honey Parade Games i wydana przez Marvelous Entertainment. Tytuł ukazał się najpierw na Nintendo Switch, a potem trafił też na PC.

Peach Ball to spin-off serii Senran Kagura, której główne części są grami akcji (przypominającymi konwencję “musou”) z niemałym naciskiem na fabułę. Tym razem jednak mamy do czynienia z pinballem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Główne zasady rozgrywki nie odbiegają od innych podobnych gier. Nasza ingerencja sprowadza się przede wszystkim do kontrolowania flipperów (łapek), którymi odbijamy piłkę, próbując zgromadzić jak najwięcej punktów i pilnując, by ta nie opuściła stołu. Jeśli chodzi o same stoły, twórcy przygotowali dwa: Peach Land, dla którego motywem jest park rozrywki, oraz Oshinobi Yuenchi, czyli nawiedzona japońska świątynia. W obu przypadkach mamy także możliwość zmieniania tła. Do wyboru mamy też, co jasne, różne bohaterki znane z innych części Senran Kagura, a także dwa rodzaje piłek, yin i yang, od których zależy stopień nasilenia wibracji.

W trakcie zmagań możemy spełniać wytyczne, które spisane są po prawej stronie ekranu. Jeśli nam się to uda, zapełni się część specjalnego wskaźnika. Wówczas należy trafić bohaterkę znajdującą się górnej części stołu, by zainicjować tzw. Sexy Challenge, czyli zręcznościowe wyzwania polegające na oddawaniu skill shotów na okrągłej planszy. Gdy licznik przestanie odmierzać czas, wyświetla się animacja, podczas której dziewczyna traci część ubioru. Poza tą mechaniką istnieje też Super Sexy Challenge.

Peach Ball oferuje dwa główne warianty rozgrywki: tryb fabularny i tryb umożliwiający swobodną rozgrywkę. Twórcy nie zaimplementowali multiplayera pod żadną postacią. 

Wideo - Senran Kagura: Peach Ball

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper