Rogue Lords

Rogue Lords

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cyanide Studio / Leikir Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   Roguelike
Premiery
Świat:
30.09.2021
Europa:
30.09.2021
Producent:
Cyanide Studio / Leikir Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   Roguelike
Premiery
Świat:
30.09.2021
Europa:
30.09.2021

Rogue Lords - opis gry

Rogue Lords to gra strategiczna z elementami roguelike wyprodukowana przez Cyanide Studio we współpracy z Leikir Studio. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Rogue Lords

Wydarzenia przedstawione w Rogue Lords rozgrywają się w XVII wieku w Nowej Anglii. Gra pozwala nam się wcielić w diabła, który usiłuje odzyskać utracone moce. Jego zadaniem jest uporać się z łowcami demonów, wrogimi armiami, a następnie stawić czoło Van Helsingowi, który wcześniej  sprowadził głównego bohatera do narożnika. By zrealizować ten ostateczny cel, musi on zdobyć sześć reliktów.

Rozgrywka - Rogue Lords

Schemat gameplayowy rozpoczyna się od wyboru podopiecznego (Disciple), który będzie przewodził krótkim scenariuszom. W ich trakcie podejmujemy różnorakie decyzje wpływające na przebieg wydarzeń (fabuła jest jednak zasadniczo liniowa), a na końcu otrzymujemy nowe umiejętności i perki (przydatne nie tylko podczas starć, ale i scenek fabularnych). 

Starcia są turowe. Ciekawym rozwiązaniem w Rogue Lords jest możliwość oszukiwania. Wchodząc w stan zwany Devil Mode możemy otwierać portale pozwalające wycofać się z podbramkowej sytuacji, zregenerować zdrowie i SP (potrzebne do używania zaklęć), zwiększyć szanse na powodzenie niektórych czynności w trakcie scenek fabularnych. Devil Mode potrzebuje jednak tzw. demonicznej esencji, której ilość jest ograniczona.

Wraz z postępami odciskamy nasze piętno na Nowej Anglii. Wraz z podbojami możemy liczyć na losowe zjawiska, które wiążą się z bonusami pomagającymi w zmaganiach, np. większą ilością demonicznej esencji. 

Wideo - Rogue Lords

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych