Rayman Raving Rabbids

Rayman Raving Rabbids

6,5
42 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.3
X360 6.0
Wii 6.6
DS 7.7
PS2 6.5
GBA 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft Montpellier
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Śr. czas:
7.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.12.2006
Europa:
08.12.2006
Producent:
Ubisoft Montpellier
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Śr. czas:
7.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.12.2006
Europa:
08.12.2006

Rayman Raving Rabbids - opis gry

Rayman Raving Rabbids to gra zręcznościowa ze sporym naciskiem na multiplayer wyprodukowana i wydana przez Ubisoft na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 2, Wii, Xbox 360, NDS i Game Boy Advance. Wersje na przenośne sprzęty były standardowymi dwuwymiarowymi platformerami.

W grze Ziemia zostaje zaatakowana przez rasę kosmicznych królików. W wyniku inwazji Rayman zostaje uwięziony i musi brać udział w różnych dziwacznych zawodach ku uciesze gawiedzi. Wygrana w nich pozwala bohaterowi zdobyć przedmioty służące do zbudowania drabiny, a co z tym idzie - do wydostania się z więzienia. Od czasu do czasu jego zmagania urozmaicają starcia z bossami. Akcja rozgrywa się na przestrzeni piętnastu dni.

 

Najważniejszym trybem gry jest Story Mode, w którym możemy odblokowywać z czasem kolejne minigry. Te, które zaliczymy, da się następnie przechodzić ponownie w Score Mode, gdzie zabawa polega na wykręcaniu jak najlepszych wyników. Jeśli będziemy robić postępy, zdobędziemy dostęp do ciekawych bonusów - muzyki, garderoby oraz innego rodzaju wyzwań. Swoje dokonania możemy też potem umieszczać w sieciowych rankingach, do czego służą specjalne hasła. Grać można w pojedynkę lub z trzema znajomymi.

 

Wracając jeszcze do minigier - w Rayman Raving Rabbids znajdziemy ich cztery rodzaje. Są to Bunny Hunt, Sports, Challenges i Shake your Booty!. Bunny Hunt przywodzi na myśl strzelaniny z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, w Sports mamy do czynienia ze zręcznościowymi wyzwaniami, np. wyścigami, Challenges to wyzwania polegające na zdobyciu jak największej liczby punktów, a Shake your Booty! zawiera minigry rytmiczne/muzyczne.

 

Jak wspomnieliśmy na wstępie, wersje na handheldy to standardowe platformery, choć obie gry nieco się od siebie różnią - nie tylko stylem graficznym, ale także patentami gameplayowymi. Na GBA Rayman ma do dyspozycji kostiumy, które umożliwiają mu pokonywanie przeszkód różnego typu, a na NDS-ie umiejętności wymagają użycia ekranu dotykowego konsoli.

Wideo - Rayman Raving Rabbids

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper