Quake Live

Quake Live

7,6
7 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
id Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
24.02.2009
Europa:
24.02.2009
Producent:
id Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
24.02.2009
Europa:
24.02.2009

Quake Live - opis gry

Quake Live jest kolejną grą od id software, która ujrzała światło dziennie 24 lutego 2009r. Gra ukazała się tylko na komputery PC.

Quake Live, to nic innego jak odświeżona wersja Quake III Arena + Quake III Team Arena. Początkowo gra była darmowa i mógł pograć w nią każdy rejestrując się na stronę producenta. Pięć lat później gra przeszła na platformę Steam i od tego czasu przestała być grą F2P.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wśród graczy wywołało to wielkie oburzenie, bo w momencie przejścia gry do Steam'a każdy, kto był wcześniej zarejestrowany miał wyzerowane statystki, żeby "wszyscy mogli zacząć od zera".

Od tego czasu gra korzysta z narzędzi Steam, gdzie dodano osiągnięcia, karty kolekcjonerskie, czat głosowy, przeglądarkę serwerów, system przeciw oszustom.

Jak to miało miejsce w Quake 3 i dodatku Team Arena - gra posiada te same tryby rozgrywki sieciowej + nowe, które zostały dopiero wdrożone w Live wersji. Zamiast single player jest opcja "trening", gdzie przed walką sieciową można poćwiczyć na botach.

Oprócz odświeżonej grafiki, zmodyfikowano niektóre bronie, dodano nowe, ilość map, na których przyjdzie nam walczyć została również powiększona. To samo tyczy się bohaterów, gdzie zauważymy nowe twarze.

Gra nie ma wygórowanych wymagań odnośnie sprzętu, więc powinien uruchomić ją każdy posiadacz komputera stacjonarnego/laptopa.

Wideo - Quake Live

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper