Psi Patrol: Miasto Przygód Wzywa

Psi Patrol: Miasto Przygód Wzywa

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE 5.0
STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Drakhar Studio
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.08.2021
Europa:
13.08.2021
Polska:
13.08.2021
Producent:
Drakhar Studio
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.08.2021
Europa:
13.08.2021
Polska:
13.08.2021

Psi Patrol: Miasto Przygód Wzywa - opis gry

Psi Patrol: Miasto Przygód Wzywa to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez Drakhar Studio i wydana przez Outright Games. Tytuł ukazał się na PC, platformie Google Stadia oraz konsolach PS4, Xbox One i Switch.

Fabuła - Psi Patrol: Miasto Przygód Wzywa

Produkcja Drakhar Studio powstała na podstawie popularnego filmu animowanego. Tytułowy Psi Patrol czeka kolejne ważne zadanie - musi on bowiem powstrzymać burmistrza Humdingera, który w wyniku knowań przejął kontrolę nad tętniącą życiem metropolią i przygotowuje się do realizacji kolejnych niecnych planów. Tym razem bohaterowie mogą liczyć na pomoc nowej twarzy - pochodzącej z wielkiego miasta Liberty.

Rozgrywka - Psi Patrol: Miasto Przygód Wzywa

Psi Patrol: Miasto Przygód Wzywa to prosta trójwymiarowa platformówka zaprojektowana z myślą o młodszych odbiorcach. Kampania fabularna składa się z ośmiu plansz, w trakcie których kierujemy parą bohaterów Psiego Patrolu. Co warto w tym kontekście dodać, gra nie daje nam nam możliwości całkowicie swobodnego wyboru postaci - te są przypisane do konkretnego levelu (choć każdy ostatecznie ma okazję się wykazać na przestrzeni fabuły).

Stopień trudności jest niski. Podczas rozgrywki, nie licząc poruszania się, korzystamy przede wszystkim z jednego przycisku odpowiedzialnego za skakanie. Oprócz tego główni bohaterowie mogą w niektórych sytuacjach skorzystać ze swoich specjalnych zdolności. Dla przykładu Chase ma na podorędziu linkę z hakiem, z kolei Rubble wiertło zdolne niszczyć pewne elementy otoczenia.

Standardową rozgrywkę urozmaicają minigry. Jest to dla przykładu jazda samochodem (w trakcie której skręcamy tylko w prawo bądź w lewo), pokonywanie toru przeszkód w wyznaczonym czasie czy taniec.

Gra posiada multiplayer dla dwóch osób (kooperacja). Druga osoba może dołączyć do zabawy w dowolnym momencie. 

Wideo - Psi Patrol: Miasto Przygód Wzywa

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper