Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

7,2
44 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
PS2 7.1
XBOX 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Midway Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
14.06.2004
Europa:
01.10.2004
Polska:
03.12.2004
Producent:
Midway Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Śr. czas:
12 godzin
Premiery
Świat:
14.06.2004
Europa:
01.10.2004
Polska:
03.12.2004

Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy - opis gry

Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy to gra akcji wydana przez firmę Midway w 2004 roku na Xboxa i PlayStation 2, a w przyszłym roku na PC. 

Głównym bohaterem gry jest cierpiący na amnezję Nick Scryer, którego gracze poznają w momencie, kiedy ten jest uwięziony przez tajemniczą organizację "The Movement". Nieoczekiwanie na ratunek przychodzi mu tajna agentka imieniem Sara, która poprzez podanie stosownego zastrzyku pomaga mu w odzyskaniu swoich paranormalnych zdolności. Od tej pory zadaniem bohaterów jest nie tylko rozwiązanie zagadki przeszłości Scryera, lecz także odkrycie planów złowrogiej korporacji i powstrzymanie jej przed ich realizacją.

 

Choć Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy jest strzelaniną TPP, pierwsze skrzypce odgrywają tutaj nietypowe umiejętności głównego bohatera, do jakich dostęp otrzymujemy w miarę postępów w grze. Pierwszą i podstawową jest telekineza, jednak z czasem Nick uczy się również przejmowania kontroli nad umysłami innych ludzi, wysysania z nich energii życiowej, a nawet posługiwania się pyrokinezą (co oznacza kontrolowanie ognia). Korzystanie z nich ogranicza jednak pasek mocy, która jest wykorzystywana na podobnej zasadzie, jak mana w grach rozgrywających się w realiach fantasy. Oprócz tego do dyspozycji graczy oddano pokaźny, składający się z broni palnej, arsenał. W ręce bohatera wpadają standardowe pistolety, karabiny maszynowe i snajperskie, a także strzelby. W trakcie rozgrywki należy jednak pamiętać, że nasz podopieczny może dźwigać maksymalnie dwa egzemplarze broni, z których jeden - pistolet z tłumikiem - nie może być wymieniony na inny. Oprócz uzbrojonych po zęby przeciwników, w Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy na naszej drodze stają również obdarzeni nadnaturalnymi zdolnościami oponenci.

 

Twórcy zaimplementowali w tej produkcji interesujący tryb multiplayer. Gracze mogą bowiem sterować jedną postacią i podczas gdy jeden z nich zajmuje się poruszaniem i wchodzeniem w interakcję z otoczeniem, drugi może korzystać z broni oraz mocy bohatera.

Wideo - Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper