Princess Maker 2 Refine

Princess Maker 2 Refine

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
CyberFront
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulator życia
Premiery
Świat:
30.09.2004
Europa:
28.09.2016
Producent:
CyberFront
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulator życia
Premiery
Świat:
30.09.2004
Europa:
28.09.2016

Princess Maker 2 Refine - opis gry

Princess Maker 2 Refine to gra reprezentująca gatunek tak zwanych symulatorów życia. Za jej produkcję i wydanie odpowiadała firma CyberFront Korea. Tytuł ukazał się na komputerach. Refine to udoskonalona, nowsza wersja Princess Maker 2, która pierwotnie ukazała się w latach 90. między innymi na Saturnie i 3DO (za jej produkcję odpowiadało studio Gainax).

Akcja Princess Maker 2 Refine rozgrywa się w świecie fantasy inspirowanym europejskim średniowieczem. Głównym bohaterem jest sławny wojownik, który swego czasu uratował królestwo pokonując Lucifona, księcia ciemności. Pewnej nocy kontaktuje się z nim bóstwo (jakie bóstwo - to zależy od podanej przez nas daty urodzenia), które stawia przed nim zadanie zupełnie innego rodzaju - otóż musi on przez osiem lat wychowywać dziecko niebios i sprawić, by wyszło ono na ludzi.

W zależności od bóstwa opiekuńczego (tego, które wyznacza nam zadanie) parametry dziecka, a konkretnie córki, nieco się różnią. Później fluktuują one w zależności od tego, jakie przydzielamy mu obowiązki. Może to być jakaś praca tymczasowa, szkoła, przygoda, czas wolny itd. Córka posiada różne parametry odpowiadające za takie kwestie jak wiara, elegancja, karma, siła, inteligencja czy gotowanie. Każdego miesiąca przydzielamy jej trzy zadania do wykonania. Naszym głównym celem w trakcie rozgrywki jest znaleźć równowagę między rozwojem osobistym, poziomem stresu a budżetem domowym.

Córka ma dziesięć lat gdy trafia pod naszą opiekę. W zależności od podejmowanych przez nas decyzji historia toczy się inaczej. Decyzje mają wpływ na to kim zostanie podopieczna (księżniczka to najlepsza możliwość), relacji z innymi czy za kogo wyjdzie za mąż. Twórcy przygotowali w sumie ponad siedemdziesiąt zakończeń.

Potencjalna księżniczka po opuszczeniu pieleszy jest też w stanie walczyć, zakładając oczywiście, że jest wystarczająco silna by przeżyć. Starcia toczą się w systemie turowym.

Wideo - Princess Maker 2 Refine

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper