Omega Strike

Omega Strike

8,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Woblyware
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
04.10.2017
Europa:
04.10.2017
Producent:
Woblyware
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
04.10.2017
Europa:
04.10.2017

Omega Strike - opis gry

Omega Strike to dwuwymiarowa gra action-adventure wyprodukowana przez niezależne studio Woblyware i wydana przez Digerati. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One.

Omega Strike to nazwa specjalnego oddziału superżołnierzy (a konkretnie trzech superżołnierzy), którzy muszą stawić czoło niecnym knowaniom niejakiego doktora Omegi, szalonego naukowca, którego armia mutantów opanowała świat. I to w zasadzie tyle. Fabuła, ogólnie rzecz biorąc, nie jest główną atrakcją produkcji studia Woblyware i ma ona charakter pretekstowy.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to Omega Strike jest grą, która wręcz garściami czerpie z serii Metroid. Struktura i założenia są tu bardzo podobne. Nasza postać przemierza (dwuwymiarowe) lokacje, mając swobodę poruszania się. Wraz z postępami zyskuje nowe możliwości, dzięki czemu jest w stanie wrócić do wcześniej odwiedzanych miejsc i otwierać sobie nowe, wcześniej niedostępne drogi. Jak wspomniano, tytułowy oddział składa się z trzech osób, pomiędzy którymi możemy się swobodnie przełączać w każdej chwili. Żołnierze różnią się umiejętnościami i wyposażeniem. Sarge dysponuje karabinem maszynowym i przeciska się przez ciasne przejścia, Dex dzierży shotguna i potrafi wykonywać podwójny skok, natomiast Bear potrafi przestawiać niektóre ciężkie obiekty i ma na podorędziu granatnik, którym jest w stanie eliminować nieprzyjaciół znajdujących się na niższych poziomach. Bronie można upgrade’ować w specjalnie do tego celu przeznaczonych punktach. Walka stanowi oczywiście integralną część całości - po drodze zmagamy się z różnymi przeciwnikami, w tym niekiedy także z bossami.

Wideo - Omega Strike

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper