Nintendogs + Cats

Nintendogs + Cats

8,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulator życia
Premiery
Świat:
26.02.2011
Europa:
25.03.2011
Polska:
25.03.2011
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulator życia
Premiery
Świat:
26.02.2011
Europa:
25.03.2011
Polska:
25.03.2011

Nintendogs + Cats - opis gry

Nintendogs + Cats to stworzona i wydana przez Nintendo gra pozwalająca opiekować się wirtualnymi zwierzętami. Tytuł ukazał się tylko na 3DS-a, będąc następcą niezwykle popularnego Nintendogs.

W odróżnieniu od pierwszej części, tym razem pod naszą opiekę trafiają nie tylko psy, ale także i koty. W produkcji Nintendo występuje kilka ich gatunków (a różne wersje gry oferują różne gatunki). Ze zwierzakami można wchodzić w interakcję na kilka sposobów: używając ekranu dotykowego (by je np. pogłaskać), mikrofonu do wydawania komend lub właczając kamerkę, dzięki czemu podopieczny może zareagować na naszą obecność (lub obecność nieznajomego; wtedy jest zły).

Rozgrywka oferuje różne atrakcje. Po pierwsze, musimy spełniać obowiązki właściciela: karmić zwierzaki, wyprowadzać je na spacer i bawić się z nimi. Jeśli chodzi o to ostatnie, możemy im nawet kupić zabawki. Po drugie, pojawia się tu patent z nauką sztuczek, z czym wiąże się inny istotny aspekt rozgrywki. Twórcy przygotowali bowiem kilka rodzajów zawodów o różnym stopniu skomplikowania, w których możemy wystawiać podopiecznych. Nie wszystkie są jednak dostępne od razu - zamiast tego należy je odblokowywać stopniowo.

Nintendogs + Cats korzysta z różnych funkcji konsoli. Dzięki 3D zwierzęta nabierają -- dosłownie -- nowego wymiaru. Możemy im nawet robić trójwymiarowe zdjęcia. Druga atrakcja to technologia “rozszerzonej rzeczywistości” (AR), pozwalająca przenieść zwierzaki do naszych pokojów albo (po skorzystaniu ze specjalnych kart) nałożyć na nie ciuszki z popularnych gier Nintendo.

Poza tym są jeszcze funkcje Wi-Fi. Dzięki nim możemy poznawać psy i koty innych graczy.

Wideo - Nintendogs + Cats

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper