NecroVisioN: Przeklęta Kompania

NecroVisioN: Przeklęta Kompania

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
The Farm 51
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
04.12.2009
Europa:
04.12.2009
Polska:
19.02.2010
Producent:
The Farm 51
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
04.12.2009
Europa:
04.12.2009
Polska:
19.02.2010

NecroVisioN: Przeklęta Kompania - opis gry

NecroVisioN: Lost Company (u nas znane jako NecroVisioN: Przeklęta Kompania) to strzelanina z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez The Farm 51 i wydana przez 1C Company 4 grudnia 2009 roku na Windowsa (PC). Na terenie Polski, dzięki Cenega Poland, produkcja pojawiła się 19 lutego 2010 roku.

NecroVisioN: Przeklęta Kompania jest to strzelanina silnie inspirowana Painkillerem, czerpiąc z niego m. in. charakter stawiający na walkę z dziesiątkami wrogów czy technologię w postaci zmodyfikowanego Pain Engine. Przy tym trzeba wspomnieć, że w porównaniu do NecroVisioN, produkcja otrzymała pewne usprawnienia graficzne jak np. lepsze cienie.

Pod względem mechaniki rozgrywki, w porównaniu do innych gier tego rodzaju, produkcja wyróżnia się faktem, że poza broniami palnymi znajdują się także magiczne moce oraz broń do walki wręcz, który to system został rozbudowany o mechanikę kombinacji ciosów oraz brutalnych wykończeń. Dodatkowo także pojawia się możliwość kierowania pojazdami. Gracz może zapoznać się z tą mechaniką w pełnej formie w kampanii oraz niepełnej w rozgrywce wieloosobowej, która to otrzymała nowy tryb - Gas Attack (Atak gazowy).

W ramach kampanii opowiedziana jest historia dziejąca się przed wydarzeniami z NecroVisioN. W jej ramach gracz wciela się w pewnego niemieckiego żołnierza, który pewnego dnia odkrywa, że w wojnie poza ludźmi udział biorą także zombie czy demony. Ów żołnierz musi się zmierzyć z tymi siłami, dzięki czemu może odkryć przeznaczenie bycia kimś więcej, niż zwyczajnym wojskowym.

Wideo - NecroVisioN: Przeklęta Kompania

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper