My Hero One's Justice

My Hero One's Justice

6,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.5
XONE -
NS 7.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Byking
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.08.2018
Europa:
26.10.2018
Polska:
26.10.2018
Producent:
Byking
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.08.2018
Europa:
26.10.2018
Polska:
26.10.2018

Recenzja redakcji

My Hero: One's Justice - recenzja gry. Plus Ultra, ale tylko na 50%
Igor Chrzanowski

Igor Chrzanowski

6.0
My Hero: One's Justice - recenzja gry. Plus Ultra, ale tylko na 50%
PS4 XONE NS PC

My Hero One's Justice - opis gry

My Hero: One’s Justice to gra akcji w konwencji arena brawlera wyprodukowana przez studio Byking i wydana przez Bandai Namco Entertainment. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Powstał on na podstawie popularnego anime My Hero Academia.

Produkcja Byking powstała na podstawie wspomnianego na wstępie anime. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym większość ludzi zaczęła się rodzić z supermocami (zwanymi “quirk”), przypominając pod tym względem komiksowych superbohaterów. Z czasem założona zostaje organizacja Pro Hero walcząca z przestępczością. Jej szefem All Might, symbol pokoju i zarazem mentor głównego bohatera Izuku “Deku” Midoriyi. Deku urodził się wprawdzie bez supermocy, ale ma on przejąć zdolności All Mighta i zacząć uczęszczać do specjalnej Akademii, gdzie kształceni są przyszli bohaterowie. Tam zyskuje zarówno przyjaciół, jak i wrogów. Co warto podkreślić, tryb fabularny gry koncentruje się tylko na konkretnym wycinku anime - przedstawione wydarzenia rozgrywające się od mniej więcej połowy drugiego do połowy trzeciego sezonu.

Starcia rozgrywają się na trójwymiarowych planszach, po których walczący mogą poruszać się z pełną swobodą. Do wyboru mamy nie tylko Deku, ale też wiele innych postaci: zarówno tych stojących po jasnej stronie mocy, jak i czarne charaktery. Co więcej, po premierze udostępniane były kolejne postacie. 

Sterowanie jest proste, dzięki czemu wdrożyć mogą się także osoby, które nie mają zbyt wiele wspólnego z grami. Twórcy pomyśleli nawet o specjalnych ułatwieniach, dzięki którym gra ułatwia np. klecenie combosów (dostępne są też rozwiązania dla bardziej doświadczonych, co umożliwia robienie użytku z dodatkowych mechanik, jak cancele). Sterowanie, co warto też dodać, wygląda tak samo w przypadku każdej postaci, lecz poszczególni zawodnicy i zawodniczki różnią się mocami.

Oprócz zwykłych ataków (sprawdzających się na mniejszy lub większy dystans) korzystać możemy też ze specjalnych zdolności po nabiciu specjalnego wskaźnika.

Jeśli chodzi o tryby, do wyboru mamy kampanię fabularną, tryb z misjami (musimy realizować w nich określone wytyczne), Arcade, Training i multiplayer (lokalny oraz sieciowy).

Wideo - My Hero One's Justice

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper