MotoGp Compact

MotoGp Compact

7,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.8
PS Vita 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
07.01.2014
Europa:
08.01.2014
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
07.01.2014
Europa:
08.01.2014

MotoGp Compact - opis gry

MotoGP Compact to nowe wyścigi od Milestone, w których możemy pobawić się najmocniejszymi na świecie maszynami na dwóch kółkach. Tytuł - w przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii MotoGP - został zaprojektowany z myślą wyłącznie o cyfrowej dystrybucji.

Włoscy deweloperzy przenieśli do MotoGp Compact praktycznie wszystkie elementy z MotoGP 13 na PS3 i X360. W edycji "kompaktowej" znajdziemy znane już tryby zabawy, czyli m.in. Grand Prix, Championship czy Online Quick Race (który pozwala na sieciową zabawę z 5 innymi osobami). Nie zabraknie też wypróbowanych już wcześniej dwukołowych konstrukcji i oczywiście tak prominentnych zawodników, jak chociażby Jorge Lorenzo czy Valentino Rossi. Właściwie jedyną różnicą w stosunku do MotoGP 13 z zeszłego roku jest brak dwóch niższych klas pojemności motocykli. 

Fizyka jazdy może nie jest idealna, ale realizm śmigania się motocyklami jest wysoki. Wyłączając różnorakie systemy wspomagające jeźdźca i inne ułatwienia jazdy, można się zbliżyć do poziomu symulacji. Wszystko to przy bardzo płynnej animacji, która nie zwalnia ani na chwilę. O ile podstawowa wersja MotoGP 13 miała czasami problemy z lekkim zamulaniem framerate’u, to nie zauważyłem już tego zjawiska w edycji Compact. 

Wideo - MotoGp Compact

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper