MotoGP 20

MotoGP 20

8,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE 7.0
NS -
PC 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
23.04.2020
Europa:
23.04.2020
Polska:
23.04.2020
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
23.04.2020
Europa:
23.04.2020
Polska:
23.04.2020

MotoGP 20 - opis gry

MotoGP 20 to gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Milestone i wydana przez Koch Media. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja włoskiego studia, podobnie jak poprzednie części, może się pochwalić pełną licencją MotoGP, co oznacza, że w grze uświadczymy wszystkie tory, zespoły oraz zawodników startujących w sezonie 2020. 

Edycja na 2020 rok nie wymyśla oczywiście koła na nowo, ale wprowadza nieco nowego do formuły serii. Twórcy postawili przede wszystkim na większy realizm. Nowością jest dla przykładu rozwiązanie, które sprawia, że opony na przednim i tylnym kole zużywają się nierównomiernie. Pewne zmiany poczyniono także w takich aspektach jak zużycie paliwa czy działanie hamulców. Jeśli chcemy, za poszczególne hamulce mogą odpowiadać inne przyciski. Ponadto udoskonalono system sztucznej inteligencji Neural A.I. zaimplementowany po raz pierwszy w poprzedniej odsłonie, dzięki któremu nasi rywale mogą się uczyć i reagować na wydarzenia na torze w czasie rzeczywistym.

Głównym trybem MotoGP 20 pozostaje kariera. Schemat zabawy nie uległ zmianie. Zmagania rozpoczynamy od niższych klas wyścigowych, a następnie pniemy się po kolejnych szczeblach hierarchii. Im lepiej nam idzie, tym więcej pieniędzy trafia nam na konto za sprawą sponsorów, co z kolei umożliwia zatrudnianie lepszych inżynierów. W karierze jednak także zaszły pewne zmiany. Nowością jest dla przykładu możliwość wpływania na rozwój i plan motocykla. 

Innym ciekawym novum jest Historic Mode. Mamy w nim do czynienia z zestawem wyzwań, które są regularnie udostępniane przez developera.

W MotoGP 20 nie brakuje ponadto multiplayera. W zależności od wersji grać może od ośmiu do szesnastu graczy.

Wideo - MotoGP 20

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper