Miami Vice: The Game

Miami Vice: The Game

6,0
8 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rebellion
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
8 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.07.2006
Europa:
18.07.2006
Producent:
Rebellion
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
8 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.07.2006
Europa:
18.07.2006

Miami Vice: The Game - opis gry

Miami Vice: The Game to strzelanina akcji wydana na konsolkę PlayStation Portable 18 lipca 2006 roku. Tytuł bazuje na filmowym odpowiedniku pod tą samą nazwą, jednakże wydarzenia mają miejsce przed tymi z dużego ekranu.

Gracz wciela się w Jamesa „Sonny'ego” Crocketta bądź w Ricardo „Rico” Tubbsa, którzy mają za zadanie złapać na Florydzie mafijnego bossa narkotykowego Sacrenegrę. Rozgrywka polega przede wszystkim na strzelaniu i skradaniu się przez oddane do dyspozycji poziomy. Ujęcie akcji wzorowane jest na Resident Evil 4. Kamera umiejscowiona jest nad ramieniem protagonisty, a podczas celowania we wrogów robi charakterystyczny lekki zoom. Ponadto można korzystać z systemu osłon, kucając bądź przylegając na przykład do ściany i wychylając się zza rogu, by zorientować się w sytuacji. Broń wyposażona jest w laserowy celownik, który pomaga w likwidacji przeciwników. Twórcy umieścili tutaj kilka pukawek, które można ulepszać za zdobyte pieniądze. Dodatkowo możemy kupić naszemu bohaterowi nowy strój by zwiększyć bonus zyskiwanych punktów reputacji, za które dostajemy szereg udogodnień. Adwersarze często korzystają z możliwości krycia się, by zejść z linii strzału. Dodatkowo gdy są ranni, odbija się to na ich mobilności.

Dalsza część tekstu pod wideo
 
Po ukończeniu każdej misji zostajemy podsumowani i w zależności jak sobie poradziliśmy, jesteśmy nagradzani punktami reputacji. Pieniądze na zakupy można zdobywać legalnie, ale też i poprzez współpracę z dilerami narkotyków. Kolejne wydarzenia fabularne są połączone między sobą scenkami opartymi na silniku gry i pozbawionymi QTE. Oprócz zadań, kiedy postać porusza się piechotą, występują momenty, gdy sterujemy łódką i ścigamy dilerów, jednocześnie ich ostrzeliwując.
 
Graficznie Miami Vice: The Game prezentuje przeciętny poziom z tendencją do dobrego. Rozgrywkę cechuje intuicyjne sterowanie, niski poziom trudności oraz niezbyt długi czas gry. Zaimplementowano także tryb wieloosobowy, w którym razem ze znajomymi mamy możliwość zagrania w trybie kooperacji.

Wideo - Miami Vice: The Game

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper