MechAssault 2: Lone Wolf

MechAssault 2: Lone Wolf

7,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 7.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Day 1 Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
28.12.2004
Europa:
04.02.2005
Producent:
Day 1 Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
28.12.2004
Europa:
04.02.2005

MechAssault 2: Lone Wolf - opis gry

MechAssault 2: Lone Wolf to gra akcji z mechami wyprodukowana przez Day 1 Studios i wydana przez Microsoft na Xboxa. Podobnie jak pierwsza część, akcja sequela rozgrywa się w futurystycznym uniwersum BattleTech.

Akcja MechAssault 2 toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w oryginale. W grze wcielamy się w bezimiennego pilota, tzw. MechWarriora, najemnika walczącego w organizacji Wolf’s Dragoon. Jego zadanie polega tutaj na powstrzymaniu grupy o nazwie World of Blake, która poszukuje pięciu rdzeni zawierających informacje o zaawansowanej technologii z zamierzchłej przeszłości. Za jej pomocą WoB ma zamiar stworzyć najpotężniejszego robota we wszechświecie.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Pod względem rozgrywki gra nie odstaje od pierwowzoru. Przed rozpoczęciem zmagań możemy wybrać robota, którego typ najbardziej nam pasuje: light, medium lub heavy. Następnie da się go również modyfikować za pomocą różnego sprzętu, decydując np. o liczbie broni lub rodzaju pancerza. I jeśli o broń chodzi - ta też występuje w trzech rodzajach (pociski energetyczne, działa i rakiety). Co więcej, podczas właściwej rozgrywki można zgarniać dodatkowo dopałki podnoszące potencjał bojowy na pewien okres czasu.

 

MechAssault 2, oprócz nowych broni i tym podobnych nowości, wprowadza też poważniejsze zmiany do formuły serii. Tutaj bowiem MechWarrior może opuścić swojego robota. Rozwiązanie to daje wprawdzie sposobność by w trakcie wykonywania misji zasiąść za sterami innego pojazdu, lecz pamiętać warto, iż pilot poza maszyną jest bardziej narażony na niebezpieczeństwo. Nie jest jednak wówczas całkowicie bezbronny - dzięki materiałom wybuchowym jest w stanie poważnie uszkodzić jednostki nieprzyjaciela.

 

Oprócz singlowej kampanii MechAssault 2 posiada również tryb multiplayer dla maksymalnie dwunastu osób. Grać można online lub przez system link mając do wyboru kilka wariantów rozgrywki. Twórcy dali również możliwość pobierania dodatków rozbudowujących grę.

Wideo - MechAssault 2: Lone Wolf

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper