Lumines Supernova

Lumines Supernova

7,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Q Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.12.2009
Europa:
05.02.2009
Producent:
Q Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.12.2009
Europa:
05.02.2009

Lumines Supernova - opis gry

Lumines Supernova to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez japońskie studio Q Entertainment. Tytuł ukazał się w dystrybucji cyfrowej tylko na PlayStation 3.

Zasady rozgrywki w Lumines Supernova nie uległy zmianie względem tego, co mogliśmy poznać w poprzednich częściach serii. Na planszy pojawiają się kwadraty składające się z czterech dwukolorowych kafelek. Rzecz polega na tym, by przy ich użyciu budować figury geometryczne zbudowane z kafelek tego samego koloru - kwadratów (o wymiarach co najmniej 2x2) lub prostokątów. Im większe one będę, tym więcej punktów zgarniemy. Przegrywamy z kolei jeśli kafelki zapełnią planszę, czyli podepnie jak np. w Tetrisie. W zależności od naszych poczynań zmienia się muzyka, co tworzy unikalne wrażenie stopienia się gameplayu ze sferą audio.

Gra oferuje różne warianty rozgrywki. Ten główny to Challenge Mode, w którym mamy dodatkowo do wyboru dwa tryby: basic i i advanced. Ten drugi, jak można się domyślić po nazwie, został przygotowany z myślą o bardziej doświadczonych graczach. Przejście planszy w Challenge Mode odblokowuje skórkę do użycia w Skin Edit oraz w innych wariantach zabawy.

Dalej w kolejce jest Time Attack, w którym należy zdobyć jak najwięcej punktów w wyznaczonym czasie (od 60 sekund do góra 600), Dig Down Mode, gdzie staramy się zlikwidować kafelki na planszach o konkretnym rozstawieniu bloków, w Puzzle Mode staramy się ułożyć kafelki tak aby tworzyły pewien kształt, natomiast w Mission Mode realizujemy zadania mając do tego ograniczone środki.

Gra oferuje także tryb multiplayer dla dwóch osób i tzw. sequencera pozwalającego miksować muzykę.

Wideo - Lumines Supernova

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych