Linger in Shadows

Linger in Shadows

5,7
36 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Plastic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna
Śr. czas:
2 godzin
Premiery
Świat:
09.10.2008
Europa:
09.10.2008
Producent:
Plastic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna
Śr. czas:
2 godzin
Premiery
Świat:
09.10.2008
Europa:
09.10.2008

Linger in Shadows - opis gry

Linger in Shadows to interaktywne demo (zwane też interaktywną sztuką) stworzone przez polską grupę demoscenową Plastic. Produkcja ukazała się w cyfrowej dystrybucji tylko na PlayStation 3.

Linger in Shadows pierwotnie miało być animowanym filmem, lecz twórcy z myślą o PlayStation 3 zmienili założenia tworząc interaktywny projekt. Obcować z produkcją polskiej ekipy możemy na dwa sposoby: oglądać ją (trwa siedem minut) lub ‘grając’. Tutejsza historia opowiada o źle wykorzystując do tego dość abstrakcyjne techniki i motywy.

Linger in Shadows w swej interaktywnej postaci trudno nazwać grą. Od czasu do czasu akcja się zatrzymuje i wówczas wkraczamy my musząc wcisnąć w jakimś celu odpowiednie przyciski, wychylając stosownie kontroler, manipulując aparatem by się rozglądać i zrobić nim zdjęcie lub ewentualnie wykonać coś jeszcze innego. Jeśli nam się powiedzie, przeskakujemy do następnej sekwencji. W niektórych przypadkach manipulować możemy również elementami otoczenia albo źródłami światła.

Robiąc zdjęcia odpowiednim obiektom/symbolom możemy odkryć wiadomości pozostawione przez twórców. Oprócz satysfakcji dają one także trofea (trofea odblokowujemy ponadto przechodząc poszczególne sekwencje ‘głównego wątku’).

Wideo - Linger in Shadows

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper