Let's Sing 2021

Let's Sing 2021

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Voxler
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna,   Karaoke
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
13.11.2020
Europa:
13.11.2020
Polska:
13.11.2020
Producent:
Voxler
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna,   Karaoke
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
13.11.2020
Europa:
13.11.2020
Polska:
13.11.2020

Let's Sing 2021 - opis gry

Let’s Sing 2021 to gra muzyczna traktująca o karaoke wyprodukowana przez studio Voxler i wydana przez Koch Media. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Let’s Sing 2021

Założenia zabawy nie różnią się od poprzednich odsłon serii Let’s Sing i przypominają popularną w swoim czasie serię SingStar autorstwa Sony. Na ekranie pojawiają się słowa aktualnie granej piosenki oraz poziome linie informujące nas o tym, jaka powinna być tonacja naszego głosu. Jeśli będzie właściwa, na nasze konto trafi pewna liczba punktów (generalnie im bardziej precyzyjni jesteśmy, tym będzie ich więcej). W teorii więc -- tak samo jak w SingStar -- nie musimy wyśpiewywać właściwych słów. Twórcy przygotowali trzydzieści utworów popularnych wykonawców takich jak Ariana Grande, Billie Eilish, Genesis czy Panic! at the Disco.

Let’s Sing 2021 oferuje bardzo podobny do poprzedniej edycji zestaw trybów (jest ich w sumie siedem). Mamy tu do wyboru m.in. tryb klasyczny, w którym uczestnicy zabawy próbują zdobyć jak najwięcej punktów śpiewając tę samą piosenkę, Feat., gdzie gra ocenia ‘kompatybilność’ śpiewających, pozwalający podbijać światowe rankingi World Contest, Mix Tape 2.0, w którym mamy do czynienia z miksami poszczególnych piosenek (można też tworzyć własne), oraz Let’s Party - tryb umożliwiający wspólną zabawę ośmiu osobom. Nowością jest Solo, który pod względem założeń przypomina klasyczne gry video. Rzecz polega na zaliczaniu kolejnych wyzwań, a na końcu stoczeniu pojedynku z antagonistą. 

Produkcja Voxler do działania wymaga mikrofonu, który był do nabycia w zestawie z grą. Jeśli jednak go nie posiadamy, możemy też skorzystać ze specjalnej aplikacji na smartfony.

Wideo - Let's Sing 2021

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper