Legendary

Legendary

5,7
36 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.6
PS3 6.1
X360 5.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Spark Unlimited
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
24.10.2008
Europa:
24.10.2008
Producent:
Spark Unlimited
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
24.10.2008
Europa:
24.10.2008

Legendary - opis gry

Legendary to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Spark Unlimited i wydana przez Gamecock Media Group. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Fabuła kręci się wokół tajemniczego obiektu zwanego “puszką Pandory”. Na przestrzeni wieków odpowiadał on za wiele tragedii - zniszczenia cywilizacji, śmierć milionów ludzi itd. By wyeliminować zagrożenie tzw. Rada 98 postanawia przedmiotu pozbyć się raz na zawsze, ale plan ostatecznie nie wypala. “Puszka” zostaje bowiem znaleziona po latach na dnie oceanu i trafia do nowojorskiego muzeum.

Głównym bohaterem gry jest Charles Deckard, fachowiec specjalizujący się w wykradaniu dzieł sztuki. Pewnego dnia otrzymuje on zlecenie od niejakiego LeFeya, który dopomina się odbicia “puszki” z muzeum. Deckard popełnia jednak głupi błąd - otwiera przedmiot, co doprowadza do uwolnienia rozmaitych szkaradztw.

Legendary to dość standardowa strzelanina FPP. Nasz podopieczny dysponuje różnymi broniami, począwszy od toporka, koktajli Mołotowa i granatów, a skończywszy na przeróżnych rodzajach gnatów. Oprócz tego Deckard ma do dyspozycji również urządzenie przypominające PDA, na które otrzymuje mniej lub bardziej ważne informacje, oraz moce Animus, których nabył po otworzeniu “puszki”. Dzięki nim jest w stanie regenerować swoją energię i atakować przeciwników. Ich użycie reguluje specjalny wskaźnik. Przez lwią część rozgrywki skupiamy się na eliminowaniu przeciwników, ale od czasu do czasu trafiają się też proste zagadki.

Legendary oprócz kampanii fabularnej posiada także tryb multiplayer. Grać może maksymalnie osiem osób jednocześnie. W trakcie pojedynków wieloosobowych pojawiają się potwory kontrolowane przez sztuczną inteligencję.

Wideo - Legendary

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper