Lake

Lake

6,6
5 oceny

Ocena wg platformy:

XONE 7.0
PC -
XSX|S 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Gamious
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Symulator życia
Premiery
Świat:
01.09.2021
Europa:
01.09.2021
Producent:
Gamious
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Symulator życia
Premiery
Świat:
01.09.2021
Europa:
01.09.2021

Lake - opis gry

Lake to gra przygodowa wyprodukowana przez Gamious i wydana przez Whitethorn Digital. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series.

Fabuła - Lake

Akcja Lake gra rozgrywa się w 1986 roku w niewielkim sennym miasteczku Providence Oaks w stanie Oregon. Główną bohaterką jest ponad czterdziestoletnia Meredith Weiss, pracownica firmy produkującej oprogramowanie, która odwiedza rodzinne strony po dwudziestodwuletniej przerwie. Meredith nie będzie jednak odpoczywać. Podczas dwutygodniowego pobytu zatrudnia się jako listonoszka, by zastąpić ojca.

Rozgrywka - Lake

Produkcja Gamious bliżej do miana interaktywnej opowieści. Nie ma tu wymyślnych zręcznościowych wyzwań ani rozwiązywania łamigłówek. Nasza podopieczna podróżuje przez Providence Oaks i dostarcza mieszkańcom paczki oraz listy. W trakcie pracy nawiązuje natomiast z nimi relacje, dowiadując się więcej o ich życiu.

Rozgrywka, jeśli to nazwać, nie sprowadza się jednak tylko do podróżowania z punktu A do B a następnie do C. Co jakiś czas mamy możliwość podejmowania różnorakich decyzji, np. zadecydować, czy pójść z miejscowym mechanikiem do kina czy popilnować kota starszej pani. Wybory te miewają pewne przełożenie na główny wątek, co z kolei sprawia, że dzięki nieliniowej strukturze wielu graczy może mieć zupełnie inne doświadczenia z pobytu w Providence Oaks. 

Decyzje wpływają w rezultacie także na zakończenie. Na końcu czternastodniowego pobytu możemy powrócić do dawnego życia lub pozostać na stałe w rodzinnych stronach głównej bohaterki. 

Wideo - Lake

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper