LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

7,5
79 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.7
PS3 7.8
X360 7.0
Wii 7.4
PSP 7.4
DS 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Traveller's Tales
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.11.2009
Europa:
20.11.2009
Polska:
11.12.2009
Producent:
Traveller's Tales
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.11.2009
Europa:
20.11.2009
Polska:
11.12.2009

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues - opis gry

LEGO Indiana Jones 2: The Adventures Continues to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Traveller’s Tales i wydana przez LucasArts na PC, PlayStation 3, Xboksa 360, Wii, NDS-a i PSP. Tytuł odtwarzał wydarzenia z czterech filmów z udziałem Indiany Jonesa - charakterystyczne miejsca i postacie było wykonane w nim z klocków popularnej duńskiej firmy.

W drugiej odsłonie LEGO Indiana Jones ponowne przebijemy się przez wydarzenia znane z filmowej trylogii, jednak twórcy przygotowali nowe poziomy, których nie uświadczyliśmy w poprzedniej części gry. Do tego dochodzą levele oparte na motywach z “Królestwa kryształowej czaszki”, a także bonusowe czekające na odkrycie.

 

Rozgrywka znacząco nie różni się od innych tytułów spod szyldu Lego. Mamy tu do czynienia z tytułem action-adventure, w którym pokonujemy przeszkody wykazując się zręcznością, rozwiązujemy proste zagadki lub poświęcamy się zbieractwu rozmaitych przedmiotów. Do dyspozycji mamy różne postacie, nie tylko Indiane Jonesa. Każda z nich posiada inne umiejętności, bronie i fobie. Główny bohater ma np. bat, którym zgarnia niedostępne normalnie przedmioty, kto inny nieźle radzi sobie z naprawianiem maszyn.

 

W odróżnieniu od poprzedniej gry z Indianą tutaj nie mamy jednej bazy wypadowej - zamiast tego zmieniają się one z czasem. Najpierw jest to budynek college’u, później wykopaliska w Ameryce Południowej. Owe bazy są dość rozległe i dostęp do kolejnych ich części odkrywamy zaliczając levele, odblokowując nowe postacie lub pojazdy. Podobnie jak w innych grach Lego także i tutaj bonusową zawartość otrzymujemy po uiszczeniu za nią opłaty (kasę znaleźć można w wielu miejscach).

 

Oprócz poziomów podstawowych i bonusowych twórcy oddali nam też do dyspozycji edytor, który pozwala tworzyć nowe plansze. Nie zabrakło ponadto multiplayera pod postacią trybu kooperacji dla maksymalnie dwóch osób. Nowością jest fakt, iż teraz mamy split-sceen dający większą swobodę ruchów. Lego-ludki nie muszą już trzymać się zbyt blisko siebie.

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper