Killer Instinct: Season Two

Killer Instinct: Season Two

8,2
14 oceny

Ocena wg platformy:

XONE 8.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Iron Galaxy
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Premiery
Świat:
15.10.2014
Europa:
15.10.2014
Producent:
Iron Galaxy
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Premiery
Świat:
15.10.2014
Europa:
15.10.2014

Recenzja redakcji

Recenzja gry: Killer Instinct (drugi sezon)
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

7.5
Recenzja gry: Killer Instinct (drugi sezon)
XONE

Killer Instinct: Season Two - opis gry

Killer Instinct to bijatyka stworzona przez studio Iron Galaxy. Tytuł ukazał się w cyfrowej dystrybucji na Xbox One i charakteryzuje się rozbudowanym systemem mikrotransakcji. Dzięki małym płatnościom gracze mogą kupować nowych wojowników. 

Drugi sezon charakteryzuje się głównie uporządkowaniem treści. Pierwsze zmiany są zauważalne w samym menu. Bardziej przejrzyste napisy, szybszy dostęp do wybranych miejsc i co najważniejsze – wszystko odpowiednio posegregowane. Podobnie jest z zakładką Collection, gdzie widzimy wszystkie zdobyte przedmioty, dodatki oraz elementy karty gracza.
 
Kolejną znaczącą zmianą jest również system zdobywania punktów doświadczenia (XP), które są przyznawane za różne osiągnięcia w trakcie starć. W tej sytuacji starania o nowe ciuszki i akcesoria są ciekawsze. 
 
Autorzy popracowali również nad ukazaniem wojowników – teraz będzie ich więcej, więc otrzymaliśmy typową dla bijatyk szachownicę, na której widzimy oddzielone postacie z pierwszego oraz drugiego sezonu. Zmiany dosięgły nawet wstawek przedmeczowych, a wszyscy miłośnicy doskonalenia swoich umiejętności docenią lepsze ukazanie listy ciosów.
 
Skromną, ale znaczącą zmianę dostrzeżecie również w samych starciach. Rozdzielczość podskoczyła z 720p do 900p.
 
Gra ponownie charakteryzuje się niezwykle widowiskowymi i zaciętymi starciami, w których zawodnicy wykorzystują swoje techniki i korzystają z combosów. Rywale podczas pojedynków mogą przełamać serię ataków i wtedy słyszymy C-C-C-C-COMBO BREAKER. Dużą zmianą względem poprzedniego sezonu jest możliwość przerwania combosów w powietrzu. 
 
Tytuł podąża drogą pierwszego sezonu i z początku oferuje wspomniane zmiany wizualne oraz dwóch nowych wojowników (TJ Combo oraz Maya), a wszystkie kolejne treści (zawodnicy, tryby, wyzwania, akcesoria) będą systematycznie dodawane w trakcie sezonu. 
 
Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Killer Instinct: Season Two

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper