Kandagawa Jet Girls

Kandagawa Jet Girls

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
PC 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Marvelous
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.01.2020
Europa:
25.08.2020
Producent:
Marvelous
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.01.2020
Europa:
25.08.2020

Kandagawa Jet Girls - opis gry

Kandagawa Jet Girls to gra traktująca o wyścigach skuterów wodnych z elementami przygodówki wyprodukowana przez Marvelous. Tytuł ukazał się na PlayStation 4 i PC. Przy jego tworzeniu brał udział Kenichiro Takaki, twórca serii Senran Kagura.

Akcja rozgrywa się w stosunkowo niedalekiej przyszłości. W świecie gry wielką popularnością cieszą się wyścigi zwane “jet race”, przy czym nie jest to zwyczajna rywalizacja na skuterach wodnych. Podczas zmagań jedna osoba kieruje pojazdem, a druga zajmuje się uprzykrzaniem życia rywalkom, strzelając do nich z broni. Główną bohaterką jest Rin Namiki, córka legendarnej “jetterki”, która pragnie pójść w ślady matki. W rezultacie przybywa do Tokyo, gdzie poznaje swoją partnerkę Misę Aoi.

Kandagawa Jet Girls to w pierwszej kolejności gra wyścigowa. Najważniejszą częścią naszych zmagań jest rywalizacja skuterów wodnych. Gra pozwala nam pokierować pojazdem lub zająć się walką z przeciwniczkami. Twórcy przygotowali osiem torów, na których znajdziemy rozmaite elementy uatrakcyjniające wyścigi: boosta, obręcze, skocznie itd. Wykonując ewolucje lub przejeżdżając przez obręcze nabijamy specjalny wskaźnik. To zaś pozwala nam po wymaksowaniu odpalić specjalną technikę zawodniczek, co wiąże się z najróżniejszymi korzyściami, np. tymczasową nieśmiertelnością. W grze nie brakuje też power-upów w postaci broni.

Oprócz ścigania ważną częścią gry jest także fabuła (warto dodać, że nie ma ona szczególnego związku z serialem anime). Poza tym dostępne są również wyzwania, time triale z sieciowymi rankingami czy multiplayer dla maksymalnie czterech osób. 

Wspomnieć również warto, że w Kandagawa Jet Girls znaleźć można edytor umożliwiający modyfikowanie wyglądu zawodniczek i opcję grzebania przy skuterach. Dostępnych jest ponad pięćdziesiąt części wpływających na ich osiągi. 

Wideo - Kandagawa Jet Girls

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper