Jonny Moseley Mad Trix

Jonny Moseley Mad Trix

6,0
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.0
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
3DO
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
26.12.2001
Europa:
08.03.2002
Producent:
3DO
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
26.12.2001
Europa:
08.03.2002

Jonny Moseley Mad Trix - opis gry

Jonny Moseley: Mad Trix to gra sportowa traktująca o narciarstwie wyprodukowana i wydana przez firmę The 3DO Company. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2 oraz Game Boy Advance (w planach była też wersja na GameCube’a, ale prace nad nią przerwano).

Mad Trix traktuje o narciarstwie dowolnym z domieszką elementów bardziej fantastycznych. Pod względem rozgrywki produkcja 3DO przypomina połączenie serii SSX i Tony Hawk’s Pro Skater. Do naszej dyspozycji zostają oddani zawodnicy startujący w prawdziwych zawodach, w tym udzielający swojego nazwiska Jonny Moseley (złoty medalista z igrzysk olimpijskich w Nagano). Umiejętności każdego opisane są przez kilka parametrów.

W trakcie zmagań odwiedzimy dziesięć miejscówek, przy czym warto dodać, że nie są to miejscówki wyłącznie górskie jak Mount Eversest czy Kilimanjaro. Przeciwnie i tutaj dają o sobie znać wspomniane wyżej elementy fantastyczne. Otóż odwiedzimy między innymi Las Vegas, San Francisco i Machu Picchu, lokacje niekoniecznie kojarzące się ze sportami zimowymi, ale tutaj przywalone śniegiem.

Do wyboru mamy dwa tryby. W Slopestyle nie jesteśmy niczym ograniczeni i możemy pojeździć po dowolnej z dostępnych lokacji. W Big Mountain z kolei bierzemy udział w różnych zawodach próbując załapać się do filmu. Gra nie oferuje trybu multiplayer pod żadną postacią - ani na PS2, ani na GBA.

Sterowanie jest proste w założeniach - lewą gałką poruszamy się zawodnikiem (na GBA używamy rzecz jasna d-pada), a innymi przyciskami trzaskamy triki. Im bardziej efektowne, tym większa zdobycz punktowa.

Gra otrzymywała jednak bardzo słabe noty w momencie premiery. Jedną z jej największych wad było właśnie pozostawiające do życzenia sterowanie.

Wideo - Jonny Moseley Mad Trix

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych