Jack Jeanne

Jack Jeanne

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Broccoli
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Muzyczna
Premiery
Świat:
18.03.2021
Europa:
2023
Producent:
Broccoli
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Muzyczna
Premiery
Świat:
18.03.2021
Europa:
2023

Jack Jeanne - opis gry

Jack Jeanne to gra muzyczna wyprodukowana przez studio Broccoli z myślą o Nintendo Switch. Przy jej produkcji brał udział Sui Ishida, twórca popularnej mangi Tokyo Ghoul.

Fabuła - Jack Jeanne

Fabuła gry kręci się wokół prestiżowej akademii teatralnej. O przyjęciu do niej marzy Tachibana Kisa, która chce pójść w ślady brata, wybitnego performera. Jest tylko jeden problem - Unveil jest szkołą wyłącznie dla chłopców. Szczęście jednak uśmiecha się do Tachibany w wyniku pewnego splotu wydarzeń. Dyrektor zapewnia jej nieodpłatnie miejsce w prowadzonej przez siebie placówce, lecz stawia warunki: dziewczyna musi zostać wybrana do przedstawienia na koniec roku, nawiązać silne relacje z kolegami z klasy, a przede wszystkim nie wyjawić prawdziwej tożsamości.

Rozgrywka - Jack Jeanne

Jack Jeanne pod względem rozgrywki to w istocie połączenie kilku gatunków. Lwia część to sekcja fabularne przywodzące na myśl powieści graficzne, w trakcie których główna bohaterka angażuje się w życie szkoły: bierze udział w międzyklasowej rywalizacji, przygotowuje się do występów, nawiązuje relacje z innymi uczniami Unveil etc. Pod względem założeń przypomina to nieco serię Persona i tamtejsze zarządzanie czasem.

Drugi główny filar produkcji studia Broccoli to natomiast minigry muzyczne/rytmiczne. W praniu przypominają one klasykę gatunku, gry takie jak chociażby Amplitude czy Guitar Hero (w zależności od minigierki). Co warto dodać, szkolne działania Tachibany mają niekiedy przełożenie na późniejsze muzyczne przedsięwzięcia czy wyzwania. W ich trakcie można podnosić parametry, co niesie z sobą pewne korzyści.   

Wideo - Jack Jeanne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper