Immortal Redneck

Immortal Redneck

7,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

NS 9.0
PC 7.0
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Crema
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Roguelike
Premiery
Świat:
25.04.2017
Europa:
25.04.2017
Producent:
Crema
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Roguelike
Premiery
Świat:
25.04.2017
Europa:
25.04.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: Immortal Redneck (PS4)
8.5
Recenzja: Immortal Redneck (PS4)
PS4

Immortal Redneck - opis gry

Immortal Redneck to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Crema. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja studia Crema pozwala nam się wcielić w tytułowego nieśmiertelnego rednecka, czyli mówiąc ogólnie mieszkańca amerykańskiej prowincji. Podczas przejażdżki swoim samochodem ulega on wypadkowi, a następnie w niezwykle tajemniczych okolicznościach przenosi się do Egiptu i spostrzega, że został przemieniony w mumię. Pragnąc dowiedzieć się prawdy o powodach tych dziwnych incydentów wyrusza on do pobliskich piramid, gdzie ma zamiar znaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania.

Immortal Redneck to strzelanina FPP z elementami roguelike. Rozgrywka przypomina tu dungeon crawlery. Nasz podopieczny przemierza tu kolejna piętra piramidy wypełnione najróżniejszymi niebezpieczeństwami, zarówno przeciwnikami, jak i pułapkami. Zawartość tych pięter generowana jest proceduralnie, a na końcu piramidy (tych jest kilka) czeka na nas starcie z bossem. Redneck posiada trzy bronie, pomiędzy którymi możemy się swobodnie przełączać. Co więcej, przy każdej kolejnej sesji wybieramy sobie egipskie bóstwo-patrona, co wpływa na dostępne bronie i umiejętności (zaklęcia i skille pasywne). Wybór Sekhmet oznacza, że otrzymamy m.in. dwa pistolety, zaklęcie umożliwiające przemianę przedmiotów w regenerujące zdrowie mięso, a maksymalna ilość energii nieco się zwiększy. Korzyści z wyboru Amuneta to natomiast noże do rzucania, karabin maszynowy, bomby, niewidzialność (wraz z możliwością rzucenia do boju sobowtóra, który odwraca uwagę nieprzyjaciół) i zdolność biegania do tyłu.

Pokonani przeciwnicy pozostawiają po sobie pieniądze, za które można usprawniać parametry postaci, oraz inne dobra: bronie, amunicję i zwoje. Te ostatnie to swego rodzaju power-upy. Mogą one dla przykładu zwiększać siłę ognia gdy stoimy, umożliwić widzenie nieprzyjaciół przez ściany tudzież przemienić ich kurczaki.

Wideo - Immortal Redneck

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper