Hard Reset Redux

Hard Reset Redux

6,8
13 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.8
XONE 7.0
PC 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Flying Wild Hog
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
03.06.2016
Europa:
03.06.2016
Producent:
Flying Wild Hog
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
03.06.2016
Europa:
03.06.2016

Recenzja redakcji

Hard Reset Redux - recenzja gry
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

6.5
Hard Reset Redux - recenzja gry
PS4 XONE PC

Hard Reset Redux - opis gry

Hard Reset: Redux to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez polskie studio Flying Wild Hog i wydana przez Gambitious. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Redux to udoskonalona wersja gry z 2011 roku, która ukazała się tylko na PC.

W Hard Reset świat jaki znamy przestał istnieć. Ludzkość została niemal doszczętnie wytrzebiona, a jej niedobitki żyją w ostatnim ogrodzonym mieście zwanym Bezoar. Główny bohater gry, major Fletcher, należy do sił CLN chroniących miasto przed maszynami. Te chcą przejąć kontrolę nad tak zwanym Sanktuarium, sieci, w której przechowywane są miliardy zdigitalizowanych ludzkich umysłów.

Gameplayem produkcja Flying Wild Hog nawiązuje do klasyków gatunku pokroju pierwszych części serii Quake i Unreal. Nasze zmagania koncentrują się na eliminowaniu rzesz wszelkiej maści wrogo nastawionych do ludzkości maszyn - począwszy od mięsa armatniego, a skończywszy na wielkich gabarytowo bossach. Major Fletcher dysponuje rozmaitymi futurystycznymi pukawkami, a także -- to novum w wersji Redux -- specjalną kataną. Co więcej, może też robić użytek z elementów otoczenia, np. wybuchających beczek. Obiekty takie zaznaczone są na czerwono lub niebiesko. Ważną umiejętnością na wyposażeniu Fletchera jest też dash - pozwala on się szybciej poruszać i co z tym idzie wyprowadzać błyskawiczne ataki.

Z czasem rozbudowujemy nasz arsenał, co więcej, możemy go także upgrade’ować korzystając z napotykanych tu i ówdzie sklepików. Walutę potrzebną do dokonywania zakupów można znaleźć w trakcie zmagań tudzież otrzymujemy ją w nagrodę zabijając efektownie większe liczby nieprzyjaciół.

Wersja Redux wprowadziła kilka nowości względem oryginału - jest to przede wszystkim wspomniany dash i katana, zmiany w balansie rozgrywki (inne rozstawienie przeciwników, modyfikacje poziomu trudności) oraz poprawiona grafika. Gra zawiera też dlc Exile, które udostępniono w 2012 roku.

Wideo - Hard Reset Redux

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper